Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
Sławomir Świeca trenerem Pogoni Miechów2017-02-05 17:31:00

Występująca w klasie okręgowej Pogoń Miechów ma nowego trenera. Został nim 44-letni Sławomir Świeca, który w tym klubie był czołowym zawodnikiem w sezonie... 2001/02. Pogoń grała wtedy w IV lidze zajmując 8. miejsce, tuż za Garbarnią...


Kontrakt z dotychczasowym szkoleniowcem Pogoni, Radosławem Kolańskim, został rozwiązany za porozumieniem stron.


Urodzony 24 września 1972 r. w Proszowicach Sławomir Świeca zaczynał karierę piłkarską w Hutniku Kraków. Kolejne jego kluby to: Grzegórzecki Kraków, Wisła II Kraków, Tymbark, Proszowianka, Sandecja Nowy Sącz, Pogoń Miechów, Nida Pińczów, Płomień Jerzmanowice, Orkan Szczyrzyc, Turbacz Mszana Dolna, Karpaty Siepraw.

Jako trener pracował w takich klubach jak: Płomień Jerzmanowice, Turbacz Mszana Dolna, Orkan Szczyrzyc, Grębałowianka Kraków, KS Tymbark, Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada, Orzeł Myślenice, Zieleńczanka.


Pogoń po rundzie jesiennej zajmuje przedostatnie miejsce w grupie 1 krakowskiej KO, wiosną czeka ją walka o pozostanie w lidze. Na poniedziałkowym treningu mają się pojawić dwaj zawodnicy z Ukrainy, jeśli potwierdzą swoją przydatność do drużyny, to zagrają w najbliższym sparingu - 11 lutego o godz. 15 z Clepardią (w Krakowie na boisku sztucznym SMS-u).


RST


swieca2.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty