Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
KO Kraków (8): Olkusz, Prokocim i Mogilany na czele2016-10-02 18:18:00

Po 8 kolejkach krakowskiej klasy okręgowej liderami grup są KS Olkusz, Prokocim Kraków i LKS Mogilany.


Klasa Okręgowa Kraków I, 8. kolejka

1 października

Leśnik Gorenice - KS Olkusz 1-2 (1-1)

1-0 Paweł Kurkowski 8 (karny)

1-1 Robert Szczypciak 37

1-2 Tomasz Jedynak 72

Sędziował Piotr Mucha (KS Kraków). Żółte kartki: Kacper Wróblewski, Paweł Kurkowski, Krzysztof Cudejko - Dawid Tumiłowicz, Adrian Zysk.


Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Orzeł Iwanowice 2-1 (0-1)

0-1 Mateusz Kubiak 35

1-1 Konrad Spurna 52

2-1 Wojciech Wiśniewski 85

Sędziował Michał Danecki (KS Olkusz). Żółte kartki: Bartosz Maćkowski, Daniel Żmudka, Konrad Spurna, Paweł Duda, Maciej Kasprzyk - Andrzej Seweryn, Jakub Adamski.


Grębałowianka Kraków - Zieleńczanka 1-0 (0-0)

1-0 Piotr Jańczyk 89

Sędziował Kamil Januszek (KS Olkusz). Żółte kartki: Piotr Krawczyk, Łukasz Lampart - Patryk Ćwikliński, Karol Baran.


Pogoń Miechów - Sokół Kocmyrzów 1-3 (0-1)

0-1 Andrii Pishchevskyi 4

0-2 Andrii Pishchevskyi 70

0-3 Sebastian Jagła 75

1-3 Oskar Kwaśniński 80 (karny)

Sędziował Marcin Mróz (KS Olkusz). Bez kartek.


Przemsza Klucze - Bolesław Bukowno 2-1 (1-0)

1-0 Grzegorz Majcherkiewicz 27

2-0 Piotr Kasprzyk 60

2-1 Sebastian Tryfanów 89

Sędziował Maciej Koster (KS Kraków). Bez kartek.


Piliczanka - Błękitni Modlnica 1-2 (0-1)

0-1 Mirosław Podgajny 5

1-1 Jakub Nowak 68

1-2 Mirosław Podgajny 78

Sędziował Dawid Pokwiczał (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Nowak, Mariusz Węglarz (2) - Michał Mistela, Łukasz Lorenc, Marcin Zaporowski. Czerwona kartka: Mariusz Węglarz (69, druga żółta).


2 października

WKS Przebój Wolbrom - Prądniczanka Kraków 3-1 (1-0)

1-0 Sylwester Cupiał 25 (karny)

2-0 Piotr Maciąg 50

3-0 Krzysztof Osmenda 76

3-1 Andrzej Kawa 90+1

Sędziował Marcin Ciepły (KS Kraków). Żółte kartki: Karol Karpierz, Paweł Szczepanik, Sylwester Cupiał - Kacper Ochwat.

Klasa Okręgowa Kraków II, 8. kolejka

1 października

Nadwiślan Kraków - Kaszowianka 0-3 (0-1)

0-1 Daniel Goczał 45

0-2 Paweł Grzesiak 67

0-3 Sebastian Pamuła 78

Sędziował Szymon Nowak (KS Wieliczka). Żółte kartki: Adam Piskorz, Tomasz Poproch - Paweł Koczwara.


Borek Kraków - Garbarnia II Kraków 0-2 (0-1)

0-1 Marcin Siedlarz 29

0-2 Michał Kozik 78

Sędziował Sebastian Łojas (KS Kraków). Żółte kartki: Marcin Pachacz - Adrian Ryś.


Prokocim Kraków - Clepardia Kraków 3-1 (0-1)

0-1 Mateusz Mierzwa 42

1-1 Marcin Marut 70

2-1 Mateusz Olszański 74

3-1 Patryk Wolanin 86

Sędziował Paweł Kukla (KS Kraków). Żółte kartki: Patryk Stankiewicz, Tomasz Wojdyła, Arkadiusz Dziedzic - Dominik Mączyński, Jakub Mączyński, Jakub Sieniawski.


Bronowianka Kraków - AP Kmita Zabierzów 2-2 (1-1)

1-0 Łukasz Kubik 23

1-1 Piotr Więckowski 39

2-1 Marcin Gzyl 47

2-2 Mateusz Marszałek 83

Sędziował Łukasz Marek (KS Kraków). Bez kartek.


Świt Krzeszowice - Iskra Radwanowice 2-1 (0-1)

0-1 Łukasz Pudełko 13

1-1 Mateusz Mirek 52

2-1 Mateusz Trędota 62 (karny)

Sędziował Kamil Sikora (KS Kraków). Żółte kartki: Mateusz Trędota - Adrian Funek.


2 października

Tęcza Piekary - Wisła Jeziorzany 2-2 (1-0)

1-0 Krzysztof Żyła 39

2-0 Przemysław Jasiołek 55

2-1 Marcin Jankowicz 61

2-2 Mateusz Zając 79 (karny)

Sędziowała Katarzyna Rumian (KS Kraków). Żółte kartki: Mariusz Leja - Mateusz Zając.


Piast Wołowice - Podgórze Kraków 1-5 (0-3)

0-1 Kamil Woźniak 2

0-2 Grzegorz Pater 21

0-3 Oleksandr Kotiv 28

0-4 Wojciech Ochałek 57

0-5 Wojciech Ochałek 66

1-5 Rafał Tomczak 87

Sędziował Mateusz Gądek (KS Myślenice). Żółta kartka: Rafał Przebinda (Piast).

Klasa Okręgowa Kraków III, 8. kolejka

1 października

Tempo Rzeszotary - Górnik Wieliczka 2-1 (1-0)

1-0 Michał Staśko 5

1-1 Łukasz Pazurkiewicz 62

2-1 Tomasz Burda 90 (karny)

Sędziował Tomasz Żelazny (KS Kraków). Żółte kartki: Szymon Pamuła (2), Łukasz Kozioł - Bartosz Szczepański, Aleksander Ślęczka, Jakub Dziedzic, Łukasz Pazurkiewicz. Czerwona kartka: Szymon Pamuła (90, druga żółta).


Wieliczanka - LKS Rudnik 2-3 (1-2)

0-1 Zbigniew Marek 11

0-2 Sylwester Marek 29

1-2 Kamil Kłapa 45+1

2-2 Michał Ciężarek 61

2-3 Zbigniew Marek 83

Sędziowała Magdalena Syta (KS Kraków). Żółte kartki: Przemysław Fiałek - Zbigniew Marek, Tomasz Klimczyk.


Czarni Staniątki - LKS Mogilany 1-1 (0-1)

0-1 Mateusz Kwaśniak 7

1-1 Dawid Szewczyk 50

Sędziował Tomasz Biela (KS MZPN). Żółta kartka: Michał Ślusarz (Czarni).


Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice 1-1 (0-0)

1-0 Jakub Wyrwała 61

1-1 Mateusz Mistarz 79 (karny)

Sędziował Mateusz Pytel (KS Kraków). Żółte kartki: Mariusz Stokłosa, Tomasz Ostafin - Michał Górka, Marek Pajka, Krzysztof Zając, Mateusz Mistarz.


Karpaty Siepraw - Pasternik Ochojno 4-2 (2-2)

1-0 Kamil Czajkowski 18

1-1 Jan Świątko 23

2-1 Bartłomiej Zając 37

2-2 Jan Świątko 45

3-2 Filip Zelek 64

4-2 Kamil Czajkowski 85

Sędziował Bartosz Pałetko (KS Kraków). Bez kartek.


2 października

Targowianka - Wolni Kłaj 1-2 (1-0)

1-0 Dawid Byrski 37

1-1 Tomasz Szmalec 81

1-2 Krzysztof Chróściel 88

Sędziował Piotr Łukasz Nowak (KS Wieliczka). Żółte kartki: Marcin Fudali, Dawid Byrski, Filip Świętek - Robert Kawulka, Łukasz Tomczak, Piotr Piotrowski.


5 października

Gdovia - Raba Dobczyce (16:00)


st




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty