Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
KO I Kraków (6-7): Tylko Prądniczanka bez porażki2016-09-25 19:55:00

Klasa Okręgowa Kraków I, 6. kolejka

17 września

Leśnik Gorenice - Orzeł Iwanowice 2-1 (0-0)

1-0 Kacper Bąbka 65

1-1 Mateusz Trzeciakiewicz 72

2-1 Paweł Kurkowski 83

Sędziował Tomasz Biela (KS MZPN). Żółte kartki: Kacper Wróblewski, Dawid Kot, Jakub Mandecki - Michał Kazanowski, Emil Zawartka (2). Czerwona kartka: Emil Zawartka (58, druga żółta).


KS Olkusz - Zieleńczanka 4-1 (3-0)

1-0 Mateusz Czechowski 5

2-0 Robert Szczypciak 11

3-0 Mateusz Mrożek 17

3-1 Adrian Kaczkowski 48

4-1 Adrian Zysk 51

Sędziował Maciej Koster (KS Kraków). Żółte kartki: Dawid Chabinka, Gabriel Nowak - Patryk Rożek.


Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Sokół Kocmyrzów 4-1 (3-0)

1-0 Daniel Żmudka 5

2-0 Konrad Spurna 17 (karny)

3-0 Oskar Sokołowski 45+1

3-1 Wojciech Waś 66

4-1 Oskar Sokołowski 80

Sędziował Marcin Mróz (KS Olkusz). Żółte kartki: Arkadiusz Żak, Paweł Duda, Grzegorz Barczyk - Kamil Białkowski, Wojciech Waś, Paweł Zawrzykraj, Maciej Batko.


Grębałowianka Kraków - Bolesław Bukowno 3-1 (0-1)

0-1 Bartłomiej Lizończyk 25

1-1 Piotr Krawczyk 50

2-1 Mariusz Kwater 70 (karny)

3-1 Sebastian Kowalski 85

Sędziował Sławomir Steczko (KS Kraków). Żółta kartka: Bartłomiej Lizończyk (Bolesław).


Przemsza Klucze - Prądniczanka Kraków 1-1 (1-0)

1-0 Joel Wołkiewicz 39

1-1 Andrzej Kawa 59 (karny)

Sędziowała Katarzyna Rumian (KS Kraków). Żółte kartki: Piotr Kasprzyk - Andrzej Kawa.


Piliczanka - WKS Przebój Wolbrom 2-3 (0-2)

0-1 Michał Raczyński 7

0-2 Maciej Michalak 20

0-3 Sylwester Cupiał 50 (karny)

1-3 Sebastian Piętosa 58

2-3 Bartosz Goncerz 77

Sędziował Maciej Górski (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Nowak, Stanisław Stolarski, Sebastian Piętosa, Łukasz Słowik - Michał Raczyński, Szymon Kulawik, Krzysztof Kocjan, Kacper Kulawik.


18 września

Pogoń Miechów - Błękitni Modlnica 0-3 (0-0)

0-1 Krzysztof Szumiec 74

0-2 Łukasz Lorenc 81

0-3 Marcin Zaporowski 83

Sędziował Kamil Januszek (KS Olkusz). Bez kartek.

Klasa Okręgowa Kraków I, 7. kolejka

24 września

WKS Przebój Wolbrom - Leśnik Gorenice 4-1 (4-0)

1-0 Piotr Maciąg 8

2-0 Piotr Maciąg 17

3-0 Kacper Kulawik 29

4-0 Piotr Maciąg 39

4-1 Michał Raczyński 76 (samob.)

Sędziował Kamil Sikora (KS Kraków). Żółte kartki: Michał Gamrat, Maciej Michalak - Jakub Mandecki, Mateusz Matras, Adam Szymczyk.


Prądniczanka Kraków - Piliczanka 5-0 (1-0)

1-0 Norbert Wyjadłowski 42

2-0 Kacper Ochwat 76

3-0 Mateusz Jeleń 78

4-0 Mateusz Jeleń 80

5-0 Kacper Wadowski 85

Sędziował Bartosz Pałetko (KS Kraków). Żółte kartki: Mateusz Mroczka - Stanisław Stolarski, Adam Dudkiewicz.


Błękitni Modlnica - Przemsza Klucze 3-7 (0-2)

0-1 Grzegorz Majcherkiewicz 1

0-2 Grzegorz Majcherkiewicz 22

0-3 Szymon Guguła 55

0-4 Grzegorz Majcherkiewicz 60

1-4 Marcin Zaporowski 61

2-4 Maciej Kawa 64

3-4 Krzysztof Szumiec 66

3-5 Grzegorz Jurczyk 72

3-6 Grzegorz Majcherkiewicz 77

3-7 Grzegorz Majcherkiewicz 84

Sędziował Łukasz Szymczyk (KS Kraków). Żółte kartki: Damian Celarski, Daniel Kuciel, Przemysław Zabiegaj - Grzegorz Śliwka.


Bolesław Bukowno - Pogoń Miechów 3-2 (0-1)

0-1 Hubert Maniak 41

1-1 Tomasz Szczepanik 48

2-1 Artur Czech 60 (karny)

2-2 Hubert Maniak 65

3-2 Artur Czech 78

Sędziował Michał Danecki (KS Olkusz). Żółte kartki: Michał Kubański, Jakub Walczak, Artur Czech - Roman Antos, Rafał Dudek.


Sokół Kocmyrzów - Grębałowianka Kraków 1-2 (1-0)

1-0 Andrii Pishchevskyi 8

1-1 Piotr Krawczyk 49

1-2 Mariusz Kwater 75

Sędziował Piotr Kaczmarek (KS Kraków). Żółte kartki: Andrii Pishchevskyi, Sebastian Gądek - Andrzej Lis.


Zieleńczanka - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2-2 (1-2)

0-1 Konrad Spurna 20

1-1 Artur Katarzyński 30

1-2 Konrad Spurna 41

2-2 Kamil Popek 60

Sędziował Łukasz Piątek (KS Olkusz). Żółte kartki: Patryk Rożek, Karol Baran, Artur Katarzyński - Arkadiusz Żak, Radosław Śliwka, Paweł Duda, Damian Duda, Oskar Sokołowski, Maciej Latos.


25 września

Orzeł Iwanowice - KS Olkusz 4-2 (0-0)

1-0 Mateusz Kubiak 63

1-1 Adrian Zysk 70

2-1 Michał Kazanowski 72

3-1 Mateusz Kubiak 88

4-1 Mateusz Kubiak 90

4-2 Krzysztof Kańczuga 90+2

Sędziował Piotr Mucha (KS Kraków). Żółte kartki: Sebastian Leśko, Michał Kazanowski, Jakub Adamski - Tomasz Jedynak, Dawid Chabinka.


st




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty