Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > V liga
KO II Kraków (6-7): Kaszowianka bez porażki, ale liderem Prokocim2016-09-25 19:46:00

Klasa Okręgowa Kraków II, 6. kolejka

17 września

Nadwiślan Kraków - Garbarnia II Kraków 2-3 (0-2)

0-1 Mateusz Ząbczyk 28

0-2 Mateusz Ząbczyk 36

0-3 Michał Kozik 58

1-3 Sławomir Zeszczuk 72

2-3 Jarosław Moroński 76

Sędziował Piotr Kaczmarek (KS Kraków). Żółte kartki: Jarosław Szumiec - Wojciech Głuchaczka, Krystian Żakowicz, Adrian Ryś, Damian Pabiś.


Borek Kraków - AP Kmita Zabierzów 3-0 (1-0)

1-0 Maciej Wcisło 5

2-0 Piotr Bartyzel 55

3-0 Piotr Ptak 77

Sędziował Filip Magiera (KS Myślenice). Żółte kartki: Piotr Ptak, Karol Mosio, Krzysztof Banach - Adam Popowicz, Krzysztof Kawałek (2). Czerwona kartka: Krzysztof Kawałek (60, druga żółta).


Prokocim Kraków - Wisła Jeziorzany 3-1 (1-0)

1-0 Karol Sierant 17

2-0 Mateusz Łobodziński 58

3-0 Karol Sierant 70 (karny)

3-1 Mateusz Zając 75

Sędziował Piotr Łukasz Nowak (KS Wieliczka). Żółte kartki: Kamil Wąsik, Tomasz Wojdyła - Łukasz Śladowski, Szymon Szklarz.


Bronowianka Kraków - Iskra Radwanowice 1-4 (0-0)

0-1 Maciej Kowalówka 52 (samob.)

0-2 Grzegorz Ziobro 60

0-3 Michał Jaszczyński 84

1-3 Mateusz Kapusta 86

1-4 Arkadiusz Guściora 89

Sędziował Tomasz Żelazny (KS Kraków). Żółte kartki: Damian Łukawski - Patryk Leftwich, Wiktor Urbańczyk, Adrian Funek.


Tęcza Piekary - Piast Wołowice 2-3 (0-0)

0-1 Zbigniew Ludwikowski 57 (samob.)

0-2 Rafał Tomczak 59

1-2 Krzysztof Żyła 61

2-2 Przemysław Jasiołek 71

2-3 Hubert Owca 82 (karny)

Sędziował Przemysław Hibner (KS Kraków). Żółte kartki: Miroslav Rudenko (2), Krzysztof Żyła, Piotr Pyla - Norbert Rydzyk (2), Damian Jasiołek (2), Grzegorz Widor. Czerwone kartki: Miroslav Rudenko (43, druga żółta) - Damian Jasiołek (62, druga żółta), Norbert Rydzyk (75, druga żółta).


Świt Krzeszowice - Podgórze Kraków 0-4 (0-2)

0-1 Wojciech Ochałek 22

0-2 Adrian Bańka 25

0-3 Grzegorz Pater 60

0-4 Grzegorz Pater 72

Sędziował Jarosław Jaźwiecki (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Marszałek, Mateusz Gorgoń, Mateusz Mirek, Piotr Deryniowski, Mateusz Trędota - Adrian Bańka, Dawid Zębala. Czerwona kartka: Krystian Kowalczyk (Świt, 62).


18 września

Kaszowianka - Clepardia Kraków 1-1 (1-1)

0-1 Jakub Sieniawski 11 

1-1 Robert Biegun 27 (karny)

Sędziował Jakub Pieprzyk (KS Kraków). Żółte kartki: Paweł Grzesiak, Szymon Pojedyniec - Łukasz Próchno, Marcin Czech (2), Jarosław Kania (2), Szymon Mytych. Czerwone kartki: Krzysztof Pachacz (40) - Marcin Czech (65, druga żółta), Jarosław Kania (70, druga żółta).

Klasa Okręgowa Kraków II, 7. kolejka

24 września

Nadwiślan Kraków - Podgórze Kraków 2-1 (2-0)

1-0 Grzegorz Biernacik 4

2-0 Michał Stolarz 25

2-1 Grzegorz Pater 59

Sędziował Wojciech Potańczyk (KS Wieliczka). Żółte kartki: Michał Kukla, Kamil Żychowski, Damian Żychowski, Sławomir Zeszczuk - Marcin Kłagisz, Waldemar Hwastek.


Iskra Radwanowice - Tęcza Piekary 1-1 (0-0)

0-1 Krzysztof Żyła 70

1-1 Piotr Pyla 77 (samob.)

Sędziował Sławomir Steczko (KS Kraków). Żółte kartki: Adrian Funek, Michał Jaszczyński - Maciej Kozioł, Piotr Mazur.


AP Kmita Zabierzów - Prokocim Kraków 1-3 (0-0)

0-1 Mateusz Łobodziński 65 (karny)

1-1 Dawid Burzyński 67

1-2 Patryk Wolanin 84

1-3 Karol Sierant 90+1

Sędziował Robert Marciniak (KS Kraków). Żółte kartki: Wiktor Ramut, Kacper Woźniak (Kmita).


Clepardia Kraków - Borek Kraków 3-0 (1-0)

1-0 Mateusz Błasiak 8

2-0 Jakub Mączyński 61

3-0 Dominik Mączyński 80

Sędziował Maciej Koster (KS Kraków). Bez kartek.


25 września

Piast Wołowice - Świt Krzeszowice 2-3 (2-2)

1-0 Norbert Rydzyk 6

1-1 Dominik Dąbek 7

1-2 Mateusz Trędota 17 (karny)

2-2 Rafał Tomczak 33

2-3 Mateusz Trędota 55

Sędziował Mateusz Pytel (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Kosek, Konrad Kadula, Daniel Morawski - Mateusz Mirek.


Wisła Jeziorzany - Bronowianka Kraków 2-1 (2-0)

1-0 Mateusz Galos 39

2-0 Krzysztof Tyrała 45

2-1 Marcin Gzyl 50

Sędziował Mateusz Gądek (KS Myślenice). Żółte kartki: Mateusz Steczko, Mariusz Musiał, Szymon Stawowski - Kamil Sułecki, Bartosz Kiełbus, Szymon Rychły.


Garbarnia II Kraków - Kaszowianka 2-2 (1-0)

1-0 Marcin Siedlarz 36

1-1 Paweł Grzesiak 48

2-1 Damian Nieśmiałowski 52

2-2 Robert Biegun 63

Sędziował Tomasz Biela (KS Kraków). Żółte kartki: Marek Masiuda, Marcin Siedlarz, Jan Kowalik - Sebastian Pamuła, Szymon Pojedyniec.


st




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty