Strona główna > Główna środek > V liga
KO Kraków (19): Przerwany mecz w Prokocimiu, 5 goli Tomasza Kawy, remis Węgrzc, wygrane Dalinu i Raby2016-04-30 20:32:00

Mecz Klasy Okręgowej Kraków II pomiędzy Prokocimiem a AP Kmita Zabierzów został przerwany w 37. minucie przy stanie 2-0. Goście odmówili kontynuowania gry z obawy o własne bezpieczeństwo. Na Facebooku Kmity napisano, że w kierunku zawodników tej drużyny miejscowi kibice rzucali butelki i inne przedmioty oraz grozili pobiciem. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny i Wydział Gier MZPN.

Klasa Okręgowa Kraków I, 19. kolejka

Sobota, 30 kwietnia

TS Węgrzce - Prądniczanka Kraków 1-1 (0-1)

0-1 Łukasz Paciorek 3

1-1 Stanisław Wojtaszek 47

Sędziował Maksymilian Imioło (KS Kraków). Żółte kartki: Karol Lipowiecki, Maciej Górski, Mateusz Kubiak - Kacper Wadowski, Łukasz Zawalonka, Sławomir Madyda.

W 77. minucie został usunięty ze strefy technicznej Grzegorz Wadowski, kierownik drużyny Prądniczanki.

Piliczanka Pilica - Przemsza Klucze 1-2 (1-2)

0-1 Grzegorz Majcherkiewicz 3

0-2 Grzegorz Majcherkiewicz 18

1-2 Jakub Nowak 21

Sędziował Marcin Mróz (Olkusz). Żółte kartki: Norbert Kurczek, Arkadiusz Tokarski - Grzegorz Jurczyk, Kacper Mosur.

Sokół Kocmyrzów - Trzy Korony Żarnowiec 8-3 (5-1)

8-3 Andrzej Jaros 88

Sędziował Paweł Sikora (KS Kraków). Bez kartek.

Grębałowianka Kraków - Orzeł Iwanowice 1-0 (1-0)

1-0 Sebastian Pikuła 8

Sędziował Mateusz Kulig (KS Kraków). Żółte kartki: Konrad Waś, Jan Liberacki, Tomasz Kwiecień - Adrian Solecki, Emil Zawartka, Kamil Sekuła, Jakub Adamski.

Leśnik Gorenice - Bronowianka Kraków 1-0 (1-0)

1-0 Paweł Szczepanik 43

Sędziował Tomasz Piróg (KS Kraków). Żółte kartki: Tomasz Kardynał, Dominik Baran, Dawid Byczek, Kacper Bąbka, Jakub Wilk - Szymon Rychły.

Pogoń Miechów - WKS Przebój Wolbrom 4-2 (1-0)

1-0 Hubert Maniak 45

2-0 Arkadiusz Krawiec 52

3-0 Adrian Morsztyn 58

3-1 Mariusz Habryn 61 (karny)

4-1 Roman Antos 75

4-2 Tomasz Kulawik 77

Sędziował Filip Brodziński (KS Olkusz). Żółte kartki: Łukasz Kosałka, Adrian Morsztyn, Oskar Kwaśniński - Krzysztof Osmenda, Szymon Kulawik, Kacper Kulawik.

Zieleńczanka Zielonki - IKS Olkusz 5-3 (2-1)

5-3 Paweł Banyś 90+3 (karny)

Sędziował Piotr Mucha (KS Kraków). Żółte kartki: Karol Baran - Paweł Banyś, Mateusz Czechowski. Czerwona kartka: Maciej Szcześniewski (Zieleńczanka, 90+3, akcja ratunkowa).

Klasa Okręgowa Kraków II, 19. kolejka

Podgórze Kraków - Zjednoczeni-Złomex Branice 1-1 (1-0)

1-0 Piotr Zając 22

1-1 Grzegorz Krupa 60

Sędziował Łukasz Szymczyk (KS Kraków). Żółte kartki: Łukasz Muskalski - Tomasz Sikora, Patryk Kulesza.

Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów 0-1 (0-0)

0-1 Tomasz Grzesiak 58 (karny)

Sędziował Mateusz Pytel (KS Kraków). Żółte kartki: Paweł Ziemba, Krzysztof Gumula - Kamil Kucabiński (2), Sebastian Sobótka, Jacek Radziak, Daniel Goczał, Paweł Grzesiak. Czerwona kartka: Kamil Kucabiński (76, druga żółta).

Dalin Myślenice - Lotnik Kryspinów 2-0 (0-0)

1-0 Michał Wojtan 47

2-0 Krzysztof Stach 90+3 (samob.)

Sędziowała Katarzyna Rumian (KS Kraków). Żółta kartka: Jakub Górecki (Dalin).

Garbarnia II Kraków - Nadwiślan Kraków 1-1 (1-0)

1-0 Jakub Kozioł 26

1-1 Jarosław Szumiec 83

Sędziował Tomasz Tatarzyński (KS Kraków). Żółte kartki: Robert łatka - Sławomir Zeszczuk.

Borek Kraków - Piast Wołowice 0-2 (0-1)

0-1 Rafał Tomczak 36

0-2 Konrad Łęcki 73

Sędziował Grzegorz Przybylski (KS Kraków). Żółte kartki: Michał Dąbrowski, Tomasz Pulchny, Patryk Perlikowski - Damian Jasiołek. Czerwona kartka: Sławomir Kozień (Borek, 7, akcja ratunkowa).

Świt Krzeszowice - Tęcza Piekary 2-2 (2-1)

0-1 Kamil Kozioł 26

1-1 Damian Kobierecki 45+1

2-1 Damian Kobierecki 45+3

2-2 Adrian Ludwikowski 67

Sędziował Kamil Dąbrowski (KS Kraków). Żółte kartki: Grzegorz Armatys, Piotr Sarota - Tomasz Kielar, Łukasz Szymański.

Prokocim Kraków _ AP Kmita Zabierzów, mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 2-0

1-0 Patryk Wolanin 14

2-0 Karol Sierant 20

Sędziował Robert Marciniak (KS Kraków). Żółte kartki: Łukasz Kanior - Michał Majgier.

Klasa Okręgowa Kraków III, 19. kolejka

Hejnał Krzyszkowice - LKS Rudnik 1-1 (0-1)

0-1 Grzegorz Kowalczyk 34

1-1 Tomasz Skoczylas 79

Sędziował Tomasz Żelazny (KS Kraków). Żółte kartki: Paweł Płonka - Zbigniew Marek.

Gościbia Sułkowice - Jordan-Sum Zakliczyn 2-1 (1-1)

0-1 Dawid Ślusarczyk 10

1-1 Adrian Biela 28

2-1 Mateusz Krupa 60

Sędziował Wojciech Potańczyk (KS Wieliczka). Żółte kartki: Dariusz Duda, Mateusz Krupa - Dmytro Ostrovskyi, Łukasz Wilk, Piotr Bagnicki, Patryk Wiechniak.

Dziecanovia Dziekanowice - Wolni Kłaj 6-2 (4-0)

6-2 Sebastian Klimczyk 85

Sędziował Artur Kijak (KS Kraków). Żółte kartki: Kacper Winiarski, Sebastian Klimczyk (2), Tomasz Wolak, Karol Wysopal - Piotr Piotrowski, Rafał Flasiński. Czerwona kartka: Sebastian Klimczyk (88, druga żółta).

Targowianka Targowisko - Czarni Staniątki 4-3 (2-1)

4-3 Dawid Pilch 78

Sędziował Piotr Kaczmarek (KS Kraków). Żółte kartki: Marcin Kossak, Arkadiusz Lekki (Targowianka).

Tempo Rzeszotary - Pcimianka Pcim 1-0 (1-0)

1-0 Marek Kuc 28

Sędziował Grzegorz Malada (KS Kraków). Żółte kartki: Łukasz Kotaś, Filip Kaczor, Paweł Stryszowski, Mirosław Gawęda, Michał Staśko - Kamil Wróbel, Mariusz Bajak (2). Czerwona kartka: Mariusz Bajak (63, druga żółta).

Karpaty Siepraw - Raba Dobczyce 1-2 (1-1)

1-0 Tomasz Szczytyński 4

1-1 Michał Zborowski 9

1-2 Grzegorz Gorzkowski 87

Sędziował Jan Dzik (KS Kraków). Żółte kartki: Marcin Mieszczak, Mateusz Suder, Semen Poliakov, Michał Matoga (2), Tomasz Szablowski - Szczepan Hyży, Damian Piwowarczyk, Rafał Zborowski, Bartłomiej Idzi, Maciej Piwowarczyk. Czerwona kartka: Michał Matoga (90+2, druga żółta).

Gdovia Gdów - Orzeł Myślenice 1-0 (0-0)

1-0 Łukasz Wójcik 80 (karny)

Sędziował Karol Cienkosz (KS Myślenice). Żółte kartki: Łukasz Wójcik, Andrzej Pałka, Jakub Noga, Mateusz Cebula - Dariusz Ślusarz, Tomasz Sabała, Mateusz Sabała, Paweł Maślak, Mateusz Mistarz, Marek Pajka, Mariusz Kasperek. Czerwona kartka: Mateusz Mistarz (78).