Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy - konkurs dla kibiców (akt.)
Klasa Okręgowa Kraków I, 8. kolejka
Sobota
Bronowianka Kraków - Prądniczanka Kraków 1-2 (0-1)
0-1 Kacper Wadowski 28
1-1 Filip Hertkorn 65
1-2 Piotr Bąk 90+1
Sędziował Marcin Ciepły (KS Kraków). Żółte kartki: Łukasz Czerw (2), Łukasz Syrda-Małodobry (2), Michał Dachowski - wszyscy Bronowianka. Czerwone kartki: Łukasz Czerw (88, druga żółta), Łukasz Syrda-Małodobry (90, druga żółta).
Przemsza Klucze - Leśnik Gorenice 2-2 (1-0)
1-0 Konrad Spurna 45 (karny)
1-1 Paweł Kalinowski 66
1-2 Michał Ziarno 77
2-2 Mateusz Słaboń 85
Sędziował Marcin Mróz (KS Olkusz). Żółte kartki: Dominik Stach, Tomasz Kocjan, Filip Wołkiewicz, Marek Smętek - Tomasz Jedynak, Mateusz Niewczas, Dawid Byczek.
IKS Olkusz - TS Węgrzce 0-1 (0-1)
0-1 Mateusz Kubiak 32
Sędziował Łukasz Marek (KS Kraków). Żółta kartka: Michał Tyrka (Węgrzce).
WKS Przebój Wolbrom - Zieleńczanka Zielonki 2-1 (0-0)
1-0 Paweł Misztal 47
1-1 Tomasz Kawa 59
2-1 Tomasz Knap 60
Sędziował Maciej Koster (KS Kraków). Żółte kartki: Michał Tondos, Paweł Misztal, Dawid Misztal, Sylwester Cupiał - Artur Katarzyński.
Grębałowianka Kraków - Pogoń Miechów 3-2 (3-1)
1-0 Mariusz Kwater 5 (karny)
2-0 Mikołaj Pazdalski 22
3-0 Łukasz Lampart 25
3-1 Dawid Byrski 44
3-2 Hubert Maniak 75
Sędziował Robert Marciniak (KS Kraków). Żółte kartki: Konrad Wilk, Konrad Waś - Damian Wieczorek, Szymon Łucka, Rafał Dudek, Dawid Byrski.
Niedziela
Trzy Korony Żarnowiec - Piliczanka Pilica 2-2 (1-1)
1-0 Jakub Hajduga 33
1-1 Jakub Nowak 36
1-2 Łukasz Musialski 50
2-2 Łukasz Czekaj 59 (karny)
Sędziował Piotr Mucha (KS Kraków). Bez kartek.
11 listopada
Orzeł Iwanowice - Sokół Kocmyrzów (13:00)
Klasa Okręgowa Kraków II, 8. kolejka
Sobota
Nadwiślan Kraków - Podgórze Kraków 1-4 (1-1)
1-0 Dariusz Matacz 9
1-1 Przemysław Polny 11
1-2 Wojciech Ochałek 55
1-3 Wojciech Ochałek 56
1-4 Sebastian Sapała 60
Sędziował Grzegorz Jabłoński (KS Kraków). Żółte kartki: Paweł Foltak (Nadwiślan, 2). Czerwona kartka: Paweł Foltak (75, druga żółta).
AP Kmita Zabierzów - Borek Kraków 1-3 (0-2)
0-1 Maciej Wcisło 25
0-2 Denys Miroshnychenko 31
0-3 Denys Miroshnychenko 55
1-3 Piotr Więckowski 67
Sędziował Grzegorz Malada (KS Kraków). Żółte kartki: Piotr Więckowski, Józef Mazela, Michał Majgier (2), Patryk Szostak, Dariusz Kuźma, Kacper Woźniak - Jakub Stańko, Piotr Bartyzel. Czerwona kartka: Michał Majgier (89, druga żółta).
Lotnik Kryspinów - Prokocim Kraków 2-2 (0-1)
0-1 Filip Jurecki 23
1-1 Aleksander Lipiński 56
1-2 Karol Sierant 67
2-2 Marcin Ryś 78
Sędziował Łukasz Szymczyk (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Zosiuk, Andrzej Lorek - Dominik Kaczorowski, Paweł Reczek, Mateusz Łobodziński.
Tęcza Piekary - Clepardia Kraków 2-2 (1-2)
1-0 Adrian Ludwikowski 4
1-1 Dawid Iglar 9
1-2 Kamil Kwaśny 40
2-2 Łukasz Michalczyk 55
Sędziował Łukasz Piątek (KS Olkusz). Żółte kartki: Dawid Karcz, Grzegorz Król - Maciej Łysek, Bartosz Gągol, Krzysztof Gumula, Karol Styrcz.
Świt Krzeszowice - Dalin Myślenice 0-3 (0-1)
0-1 Grzegorz Bałucki 30
0-2 Dawid Kałat 47
0-3 Dawid Kałat 53
Sędziował Rafał Starmach (KS Kraków). Żółte kartki: Mateusz Mirek, Dominik Dąbek, Piotr Deryniowski - Szymon Wątor.
Niedziela
Zjednoczeni-Złomex Branice - Piast Wołowice 1-3 (1-2)
0-1 Jakub Kurzeja 9
1-1 Dawid Nawrocki 35
1-2 Daniel Morawski 45
1-3 Rafał Tomczak 49
Sędziował Tomasz Tatarzyński (KS Kraków). Żółte kartki: Tevin Ojirogbe, Tomasz Sikora - Jakub Kurzeja, Rafał Przebinda.
Kaszowianka Kaszów - Garbarnia II Kraków 5-0 (1-0)
1-0 Tomasz Grzesiak 34
2-0 Kamil Kucabiński 58
3-0 Tomasz Grzesiak 73
4-0 Tomasz Grzesiak 81
5-0 Tomasz Armatys 86
Sędziował Paweł Kukla (KS Kraków). Żółte kartki: Tomasz Armatys, Krystian Tabor, Sławomir Kuśmierczyk - Amadeusz Bufnal, Łukasz Pietras.
Klasa Okręgowa Kraków III, 8. kolejka
Sobota
Czarni Staniątki - Gdovia Gdów 2-1 (0-1)
0-1 Konrad Kasprzyk 2
1-1 Michał Gawlik 15
2-1 Marcin Kowalczyk 48 (karny)
Sędziował Paweł Sikora (KS Kraków). Żółte kartki: Michał Maślanka - Damian Woźniak, Jakub Noga.
Raba Dobczyce - Targowianka Targowisko 2-1 (0-0)
0-1 Bartłomiej Podolecki 58
1-1 Grzegorz Gorzkowski 80
2-1 Szczepan Hyży 84 (karny)
Sędziował Wojciech Potańczyk (KS Wieliczka). Żółte kartki: Piotr Grudzień, Damian Piwowarczyk, Krzysztof Budyn, Grzegorz Gorzkowski, Arkadiusz Dudek, Maciej Piwowarczyk - Marcin Kossak, Bartłomiej Podolecki, Mateusz Fortuna, Jakub Świętek, Piotr Konieczny, Arkadiusz Lekki. Czerwona kartka: Piotr Konieczny (88).
Karpaty Siepraw - Tempo Rzeszotary 1-4 (1-2)
0-1 Filip Kaczor 11
1-1 Michał Matoga 36
1-2 Mateusz Wiechniak 41 (samob.)
1-3 Michał Staśko 53
1-4 Tomasz Kuc 74
Sędziował Tomasz Piróg (KS Kraków). Żółte kartki: Tomasz Szablowski, Sławomir Juszczak, Jakub Sieprawski, Marcin Sołtys, Bartłomiej Pabian - Filip Kaczor, Łukasz Kozioł.
Niedziela
Wolni Kłaj - Gościbia Sułkowice 3-2 (2-0)
1-0 Tomasz Szmalec 5 (karny)
2-0 Jarosław Chryczyk 32
2-1 Maciej Biela 63
3-1 Filip Romański 71
3-2 Mateusz Biela 84 (karny)
Sędziował Tomasz Żelazny (KS Kraków). Żółte kartki: Tomasz Szmalec, Michał Seweryn - Mateusz Biela, Artur Krzywoń.
LKS Rudnik - Jordan Sum-Zakliczyn 3-1 (0-1)
0-1 Artur Mistarz 32
1-1 Andrzej Cebula 48
2-1 Marek Szlachetka 77
3-1 Bartosz Bargieł 79
Sędziował Artur Madej (KS Myślenice). Żółte kartki: Tomasz Kurowski - Łukasz Dobosz, Mateusz Ślusarczyk.
Orzeł Myślenice - Hejnał Krzyszkowice 1-0 (0-0)
1-0 Bartłomiej Łętocha 88
Sędziował Michał Motyka (KS Myślenice). Żółte kartki: Łukasz Święch, Mateusz Mistarz, Krzysztof Pyzio, Marek Pajka - Marcin Baran, Mateusz Kopta (2), Jakub Osmola, Marek Bidziński, Paweł Płonka. Czerwona kartka: Mateusz Kopta (34, druga żółta).
Pcimianka Pcim - Dziecanovia Dziekanowice 4-1 (1-1)
0-1 Tomasz Wolak 30
1-1 Mateusz Dąbrowa 45
2-1 Mateusz Dąbrowa 57
3-1 Kamil Tęczar 77
4-1 Artur Olszanicki 90
Sędziował Piotr Kaczmarek (KS Kraków). Żółte kartki: Bartosz Pawlik, Dawid Nosek, Arkadiusz Duda (Pcimianka). Czerwona kartka: Krystian Rapacz (Dziecanovia, 87).
st