Strona główna > Główna środek > V liga
KO II Kraków (22): Na szczycie status quo2015-05-24 20:26:00

Rywalizujące o awans zespoły Skawinki i Kaszowianki wygrały swoje mecze, co w tabeli oznacza status quo.

Klasa Okręgowa Kraków II, 22. kolejka

Sobota

Borek Kraków - Garbarnia II Kraków 1-0 (1-0)

1-0 Rafał Strojek 38

Sędziowali: Paweł Sikora oraz Piotr Hetman i Mariusz Aleksa (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Fryda - Paweł Marczyk, Wojciech Głuchaczka.

Podgórze Kraków - Kaszowianka Kaszów 0-3 (0-0)

0-1 Tomasz Grzesiak 51

0-2 Daniel Goczał 56

0-3 Paweł Grzesiak 83 (karny)

Sędziował Maciej Koster (KS Kraków). Żółte kartki: Tomasz Bielach, Kamil Irzyk, Michał Gorzkowski (Kaszowianka).

Skawinka Skawina - AP Kmita Zabierzów 2-1 (2-0)

1-0 Michał Kajak 30

2-0 Damian Basista 31

2-1 Dawid Stygar 78

Sędziował Filip Magiera (KS Myślenice). Żółte kartki: Tomasz Grabowski, Piotr Figiel - Michał Majgier.

Niedziela

Liszczanka Liszki - Sokół Kocmyrzów 0-5 (0-3)

0-1 Mateusz Hałat 30

0-2 Adrian Piechówka 32 (samob.)

0-3 Andrii Pishchevskyi 43

0-4 Paweł Zawrzykraj 80

0-5 Robert Smyrak 84

Sędziował Grzegorz Mikuła (KS Wieliczka). Żółta kartka: Kacper Warzecha (Liszczanka).

Piast Wołowice - Prokocim Kraków 1-1 (1-0)

1-0 Konrad Łęcki 35 (karny)

1-1 Karol Sierant 46

Sędziował Marek Szlachetka (KS Myślenice). Żółte kartki: Damian Jasiołek, Przemysław Mitana - Piotr Sierant, Mateusz Olszański, Mateusz Łobodziński.

Złomex Branice - Pozowianka Pozowice

1-0 Diouf Cheikh Ahmed Tidiane 7

Sędziował Jakub Pieprzyk (KS Kraków). Bez kartek.

Mecz przerwany w 8. minucie przy stanie 1-0, drużyna gości została zdekompletowana. Pozowianka rozpoczęła mecz w siedmiu, po tym jak jeden z zawodników zgłosił kontuzję i nie był w stanie kontynuować gry, sędzia zakończył spotkanie. Decyzję podejmie WG MZPN.