Wiślanka Grabie (IV) - Jordan Sum Zakliczyn (V) 1-2 (1-2)

1-2 Testowany

WIŚLANKA: Testowany 1 – Trojański, Dziedzic, Górski, Domoń - Sołtys, testowany 2, Leśniak, testowany 3 - Maśnica, testowany 4 oraz Kmak, Zięba, Kordyl, Szeląg, Anioł, Sosin, testowany 5. Trener: Jacek Mróz.

JORDAN: Testowany 1 - testowany 2, M. Ślusarczyk, D. Ślusarczyk, Dembiński - A. Mistarz, testowany 3, Kwater, testowany 4, Sz. Burkat, testowany 5 oraz Gądek, Kwinta, A. Burkat, testowany 6. Trener: Robert Nowak.

Wiślanka po raz pierwszy w okresie przygotowawczym zeszła z boiska pokonana (wcześniej ze Skawinką

1-0, z Garbarzem 4-2 i z Proszowianką 5-0). Mecz rozgrywany na sztucznej trawie boiska Nadwiślanu toczył się pod dyktando zespołu Wiślanki, ale fatalna skuteczność zadecydowała o porażce. Wszystkie bramki padły pod koniec pierwszej połowie w odstępie kilku minut.