Strona główna > Główna środek > V liga
KO II Kraków: 7 goli Proszowianki, Podgórze na piątkę, pierwszy punkt Tramwaju2014-04-06 09:52:00

Rundę wiosenną zainaugurowała grupa II krakowskiej klasy okręgowej. W sobotę wysokie zwycięstwo odniosło Podgórze, a Tramwaj zdobył swój pierwszy punkt w rozgrywkach.

12. kolejka Klasy Okręgowej Kraków II (sobota):

Pozowianka Pozowice - Podgórze Kraków 0-5 (0-1)

Gole dla Podgórza: Maciej Zębala 2, Wojciech Ochałek 2, Łukasz Muskalski

PODGÓRZE: Grabowski - Kierot (73 Koza), Jamróz, Muskalski, Hąc - Wiater (71 Chryczyk), Pitala, Bańka (71 Gawęda), Hołyś - Ochałek (75 A. Pater), Zębala.

Zespół Podgórza zdobył komplet punktów w premierowym wiosennym spotkaniu. Do przerwy było 1-0 dla gości po bramce Zębali, ale w drugiej połowie udało się krakowianom wykończyć większość akcji i zwyciężyc 5-0. W drugich 45 minutach dwie bramki zdobył Wojciech Ochałek, jedną dorzucił Łukasz Muskalski uderzając głową po stałym fragmencie gry, a swego drugiego gola dołożył Zębala kończąc wrzutkę Chryczyka.

Pozowianka kończyła mecz w dziewiątkę.

Tramwaj Kraków - Piast Wołowice 0-0

Sędziowali: Piotr Król - Marcin Szwajcowski, Waldemar Kubajka (KS Olkusz). Żółte kartki: Jakub Osuch, Grzegorz Drobisz, Piotr Suślik - Konrad Łęcki, Daniel Morawski.

TRAMWAJ: Zieliński - Biale (63 Wzorek), Krzystyniak (63 D. Osuch), Makówka (80 Leś), Martynus (63 Drobisz), Mirończuk, B. Osuch, J. Osuch, Suślik, Szewczyk, Szura. Trener: Łukasz Szewczyk.

PIAST: Gędłek - D. Jasiołek (70 Mitana), Kielar, Korczek, Kosek, Kuć, Łęcki, Morawski, Owca, Tomczak (82 Królik), Widor. Trener: Andrzej Rokicki.

Niedziela:

Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków 1-2 (1-0)

1-0 Marcin Siedlarz 19

1-1 Kamil Kucabiński 67 (karny)

1-2 Kamil Kucabiński 90+3 (karny)

Sędziowali: Sławomir Steczko oraz Jakub Lorenc i Piotr Irzyk. Żółte kartki: Mucha, J. Zygmunt - Małecki, Olszański, Stankiewicz, Wojdyła.

GARBARNIA II: Adrian Jękot - Jan Zygmunt, Sławomir Zygmunt, Marcin Mucha, Damian Kulanica - Przemysław Gruchacz, Jan Barabasz, Mateusz Ząbczyk (81 Artur Krzeszowiak), Marcin Marut - Marcin Siedlarz  (55 Amadeusz Bufnal), Konrad Kuliszewski (75 Dawid Palej).

PROKOCIM: Sebastian Reśko - Patryk Stankiewicz, Łukasz Wójcik, Tomasz Tabisz (90+2 Mateusz Łobodziński), Michał Dolczak, Szymon Kubuśka (81 Piotr Kukawski), Tomasz Wojdyła, Łukasz Małecki (68 Michał Ścieszka), Sebastian Sobótka (30 Mateusz Olszański), Karol Sierant, Kamil Kucabiński.

Nowa Proszowianka - AP Kmita Zabierzów 7-0

Gole: Dębski 3, Hul 2, Mach, A. Przeniosło

Kaszowianka Kaszów - Lotnik Kryspinów 3-0

Pogoń Skotniki - Skawinka Skawina 1-3