Na czele tabeli KO I Kraków znajdują się drużyny z Podokręgu Olkusz - Spójnia przed IKS Olkusz. Na dole też "olkuskie" zespoły - przed spadkiem bronią się Jura Łobzów i Leśnik Gorenice.

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Prądniczanka Kraków 7-2 (2-1)

4-2 Daniel Żmudka 71

5-2 Tomasz Wdowik 74

6-2 Dariusz Szewczyk 79

7-2 Piotr Kasprzyk 86

Sędziowali: Jan Moskal (KS Kraków) - Tadeusz Sadowski, Krzysztof Patyk (KS Kraków). Żółte kartki: Bartłomiej Lizończyk, Michał Mróz, Arkadiusz Żak - Konrad Stępień, Krzysztof Kękuś, Jarosław Kania.

SPÓJNIA: Wilk - Czarnota (60 D. Duda), P. Duda (62 Kasprzyk), Glanowski, Jarosz, Lizończyk, Michał Mróz, Niemczyk, Wdowik, Żak (75 Szewczyk), Żmudka (80 Marcin Mróz). Trener: Piotr Kasprzyk.

PRĄDNICZANKA: Misiak - Bąk, Stępień, Wojdyła, Kania, Rojek (77 Antolak), Kękuś (46 Cichy), Jeleń, Jewuła (46 Pieniążek), Mroczka, Kawa (65 Obrzut). Trener: Krzysztof Król.

Początek należał do krakowian, którzy objęli prowadzenie - po prostopadłym podaniu gola zdobył najlepszy w ich zespole Mateusz Jeleń. Do przerwy było jednak 2-1 dla gospodarzy, którzy uzyskali dwie bramki po szybkich, kombinacyjnych akcjach.

Na początku II połowy wyrównał Jeleń, wykorzystując sytuację "sam na sam". Niebawem inicjatywę przejęła Spójnia, która po błędzie defensywy rywali trafiła na 3-2. W ciągu kwadransa padły kolejne cztery gole dla lidera, w tym jeden bezpośrednio z rzutu rożnego.

Krzysztof Król, trener Prądniczanki: - Trudno w racjonalny sposób wytłumaczyć to, co się wydarzyło na boisku od sześćdziesiątej minuty. Nie pamiętam takiego meczu, byśmy popełnili tak wiele prostych błędów w defensywie. Nie będę szukał winnych tej porażki, bo cały zespół ostatnie pół godziny zagrał słabo, bez wiary w zwycięstwo. Nie może być tak, że przegrywając spuszczamy głowy i mając przecież spory zapas sił poddajemy się. Ta porażka boli, ale jak mówi powiedzenie - nie jest sztuką potknąć się i upaść, ale sztuką jest podnieść się i iść dalej. Mam nadzieję, że się szybko pozbieramy i w kolejnym meczu zrehabilitujemy za tak dotkliwą porażkę.

Słomniczanka Słomniki - Przemsza Klucze 1-1 (0-0)

0-1 Kamil Małysa 72

1-1 Artur Jaworski 90+3

Sędziowali: Paweł Sikora - Mariusz Kucia, Wojciech Wajda (KS Krakó). Żółte kartki: Sebastian Zadencki, Wojciech Szewczyk, Michał Adamek - Paweł Osuch.

SŁOMNICZANKA: Kozub - Szwagrzyk (85 M. Kubuśka), P. Zaranek, Szewczyk, Jagła (67 Łakomy), Adamek, Jaworski, S. Zaranek (38 P. Kubuśka), Zadencki, Ciałowicz, Okere. Trener: Radosław Konieczny.

PRZEMSZA: Grochalski - G. Majcherkiewicz, Mucha, Guguła, Kocjan - Osuch, Jonatan Wołkiewicz, Słaboń, Mól (75 Latos), Małysa (80 Modras), Miszkiewicz. Trener: Andrzej Lenartowicz.

Grębałowianka Kraków - Bronowianka Kraków 2-0 (1-0)

1-0 Jakub Rajca 34

2-0 Jakub Rajca 54

Sędziowali: Grzegorz Jabłoński - Tomasz Bielan, Jarosław Jaźwiński. Żółte kartki: Jańczyk - Kiełbus. Widzów 80.

GRĘBAŁOWIANKA: Ligara - Kowalski, Jańczyk, Wilk, Klęk - Lampart (60 Pietruszewski), Fiust (77 Socha), Krawczyk, Rajca, Wolko (60 Paszkot) - Pikuła (70 S. Gregorczyk).

BRONOWIANKA: Wójcik - Kowalczyk, Małodobry, Kubik, Maroszek - Pietuchow, Samek (75 Onderka), Dachowski (63 Boruta), Kiełbus - Gzyl - Kowalówka.

Piliczanka Pilica - Jura Łobzów 4-2 (3-0)

1-0 Adam Dudkiewicz 30

2-0 Adam Dudkiewicz 37

3-0 Adam Dudkiewicz 42

4-0 Jakub Nowak 49

4-1 Radomir Jarzynka 75

4-2 Kamil Rzeźniczak 89 (karny)

Sędziowali: Sylwia Biernat - Jakub Pieprzyk, Piotr Grobelny (KS Kraków). Żółte kartki: Krzysztof Osmenda, Daniel Grabowski - Kamil Guzik.

IKS Olkusz - Michałowianka Michałowice 3-0

Leśnik Gorenice - Wieczysta Kraków 0-2 (0-0)

0-1 Bernard Szeller 75

0-2 Piotr Kwiatkowski 86 (samob.)

Sędziowali: Łukasz Piątek - Piotr Kubiczek, Paweł Gałka (KS Olkusz). Żółte kartki: Paweł Kurkowski, Paweł Kondek - Maciej Suska.

LEŚNIK: Wesołowski - Szymczyk, Kwiatkowski, P. Kondek, Molenda (83 P. Siudut) - Ścigaj (67 Mróz), Tondos, W. Siudut, Kozak - Szpejna (83 Seweryn), Kurkowski. Trener: Piotr Wesołowski.

WIECZYSTA: Murzański - Fryc, Suska, Heretyk, Kaczmaryk, Szeller (90 Maślanka), Szczepański (89 Zięba), Podsiadły, Migacz, Celing (75 Rokicki), Majtyka (57 Pietrzak). Trener: Andrzej Rokicki.

W 90. minucie w drużynie Wieczystej nastąpiła zmiana zawodników, na boisku pojawił się z numerem 14 Michał Maślanka, który nie był wpisany do protokołu.

Decyzję w tej sprawie podejmie Wydział Gier MZPN.