Strona główna > Główna środek > V liga
22-letni piłkarz Węgrzcanki zginął w wojnie na Ukrainie
02.06.2023 22:06 -

- W wojnie za naszą wschodnią granicą zginął zawodnik LKS Węgrzcanka Mykoła Żydkow, który jesienią zeszłego roku wrócił na Ukrainę, by dzielnie bronić rodziny, przyjaciół i Ojczyzny przed rosyjską agresją - poinformowała Węgrzcanka Węgrzce Wielkie w swoich mediach społecznościowych. 22-letni piłkarz był ważnym punktem zespołu, który wywalczył już awans do V ligi z grupy 3 krakowskiej okręgówki.

14.01.2023 23:05 -

Zespół Andalaro Krzeszowice, prowadzony przez Daniela Mrozińskiego, wygrał IX Memoriał im. Stanisława Syrdy. W finale halowego turnieju, organizowanego przez KS Bronowianka, pokonał drużynę Brothermu 2-0. Na 3. stopniu podium stanęła Wieczysta II Kraków, która w meczu o 3. miejsce wygrała z Bronowianką I 2-1. Honorowy patronat nad Memoriałem objął prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Kołtun. Wpólnie z prezesami Bronowianki Kazimierzem Skrzypkiem i Markiem Kaczorem oraz córkami patrona turnieju wręczył nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom.

więcej »
Plan przygotowań Pcimianki
10.01.2023 11:11 -
więcej »
Wraca halowy Memoriał im. Stanisława Syrdy. Już można się zgłaszać
11.12.2022 22:33 -

Do Bronowic wraca Memoriał Stanisława Syrdy w piłce nożnej! IX edycja halowego turnieju drużyn seniorskich odbędzie się 14 stycznia w nowej formule. W jednodniowej rywalizacji zagra 12 zespołów. Zgłoszenia już wystartowały i potrwają do 10 stycznia. Przy dużej liczbie chętnych o udziale w turnieju zadecyduje kolejność zgłoszeń.

więcej »
Krzysztof Szot za Marka Motykę w Śledziejowicach
01.09.2022 08:39 -

Krzysztof Szot nowym trenerem LKS Śledziejowice, występującego w gr. 3 krakowskiej okręgówki (obecnie 11. miejsce). Po trzech kolejkach od rozpoczęcia sezonu zastąpi Marka Motykę, któremu zaproponowano w klubie nową rolę wiceprezesa ds. sportowych.