Słonie zaczęły od porażki2018-07-22 11:02:00

To nie był udany początek rywalizacji w Fortuna 1 Lidze dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. "Słonie" doznały nieoczekiwanej porażki z Bytovią 1-2.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Bytovia Bytów 1-2 (0-1)

0-1 Mateusz Kuzimski 12

0-2 Vladislavs Gutkovskis 47 (samob.)

1-2 Florin Purece 80

Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Żółte kartki: Grzelak, Szeliga, Putiwcew, Gutkovskis - Burzyński, Burkhardt. Widzów 2011.

BBT: Trela -  Szeliga, Kupczak, Putiwcew, Grzelak – Skóraś (70 Mróz), Jovanović (61 Śpiączka), Szymonowicz (46 Miković), Purece, Kiełb – Gutkovskis.

BYTOVIA: Witan - Wróbel, Dampc, Wilczyński, Kuzdra - Duda, Letniowski (74 Burzyński), Kuzimski (86 Procyszyn), Burkhardt (89 Hebel), Jakóbowski - Jaroch.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gości. W 12. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusz Kuzimski wpisał się na listę strzelców. Zaraz po przerwie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Filipa Burkhardta piłkę głową niefortunnie do własnej bramki skierował Vladislavs Gutkovskis. W 80. minucie pięknym strzałem gola dla "Słoni" zdobył Florin Purece.