II liga (27): Wygrana Brązowych z Błękitnymi (FILM)2018-04-22 21:34:00

W 27. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków pokonała Błękitnych Stargard 2-1. Zwycięstwo przybliża Brązowych do celu, jakim jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym.

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 2-1 (1-0)

1-0 Łukasz Furtak 16

2-0 Tomasz Ogar 64

2-1 Gracjan Jaroch 82

Sędziował Damian Gawęcki (Kielce). Żółte kartki: Serafin, Siedlarz - Włóka (2), Mosiejko, Prawucki. Czerwona kartka: Włóka (73, druga żółta).

GARBARNIA: Cabaj - Furtak, Wrześniewski, Kalemba, Borovicanin - Wójcik (88 Górecki), Pietras, Wojcieszyński, Kiebzak (77 Gawle) - Serafin (67 Siedlarz), Ogar (90+5 Ciesielski).

BŁĘKITNI: Rzepecki - Karmański, Burzyński, Liśkiewicz, Orłowski - Więcek (57 Magnuski), Mosiejko, Włóka, Skórecki (79 Zdunek), Fadecki (67 Prawucki) - Jaroch.

Garbarnia objęła prowadzenie po wrzutce Wojcieszyńskiego z kornera i strzale Furtaka. Po przerwie podwyższył płaskim uderzeniem Ogar. Później, grający od 73. minuty w dziesiątkę goście zdołali zdobyć kontaktowego gola.

garbarnia.krakow.pl, st

27. kolejka II ligi piłkarskiej:

21 kwietnia: ROW - Bełchatów 1-0, Legionovia - Gwardia 4-1, Siarka - Gryf 1-2, Radomiak - Stal 2-2, Wisła - Jastrzębie 0-1, Warta - Znicz 1-1, Olimpia - ŁKS 0-5.

22 kwietnia: Garbarnia - Błękitni 2-1, Rozwój - Kluczbork 2-1.

18. Gwardia Koszalin          26  23  24-52

GARCA TV: Zapis z konferencji po meczu 26. kolejki 2 Ligi rozegranego w niedzielę 22.04.2018 roku pomiędzy Garbarnią Kraków i Błękitnymi Stargard, zakończonego zwycięstwem Brązowych 2 -1 (1-0), z udziałem trenerów obydwu drużyn: Mirosława Hajdo (Garbarnia) i Krzysztofa Kapuścińskiego (Błękitni).