Strona główna > Sportowa Małopolska
Porażka Pasów w Wałbrzychu2016-01-16 13:20:00

Cracovia rozegrała dziś pierwszy sparing przed lutowymi meczami w ekstraklasie. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego w ostatnim dniu obozu przygotowawczego w Wałbrzychu zmierzyli się z miejscowym Górnikiem. Wygrali gospodarze 3-2, a gole dla Pasów zdobyli Erik Jendrisek i testowany Przemysław Pyrdek.

GÓRNIK WAŁBRZYCH - CRACOVIA 3-2 (0-1, 3-1, 0-0)

0-1 Jendrišek 26

1-1 Orłowski 31

2-1 Orłowski 39

3-1 Orłowski 44

3-2 Pyrdek 57

Górnik: Jaroszewski - Sawicki, Michalak, Tyktor, Rytko, Morawski, Michalak, Krawiec, Oświęcimka, Radziemski, Orłowski oraz Błaszczyk, Surmaj, Brzeziński, Migalski, Krzymiński, Sobiesierski, Jastrzębski.

Cracovia:

I tercja: Sandomierski - Wójcicki, Sretenović, Wołąkiewicz, Zejdler - Dąbrowski, Budziński - Wdowiak, Kapustka, Jendrišek - Diabang.

II tercja: Sandomierski (46 Stępniowski) - Deleu, Rymaniak, Polczak, Jaroszyński - Cetnarski, Čovilo - Rakels, Adamczyk, Pyrdek - Zjawiński.

III tercja: Stępniowski - Deleu, Jadanowski, Rymaniak, Jaroszyński - Argasiński, Adamczyk - Surma, Kiebzak, Pyrdek - Szewczyk.

Grano 3x30 minut.