Strona główna > Sportowa Małopolska
Czwarta kolejna porażka Garbarni (FILM)2014-04-06 18:29:00

Piłkarze II-ligowej Garbarni Kraków doznali czwartej z rzędu porażki. W sobotę przegrali z Olimpią Elbląg 0-2.

Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 0-2 (0-1)

0-1 Anton Kolosov 42

0-2 Tomasz Sedlewski 79

Czerwona kartka: Sypniewski (7, Garbarnia, akcja ratunkowa).

GARBARNIA: Sypniewski – Senderski (53 Piszczek), Pluta, Kowalski, Haxhijaj – Kostrubała, Siedlarz (9 Błąkała), Kaczor (62 Kokoszka), Kalicki, Nowak – M. Górecki (62 Ogar).

OLIMPIA: Zoch – Prusinowski (90+2 Oleksa), Ichim, Molga, Sambor – Piotrowski (69 Kopycki), Stępień, Ressel, Sedlewski - Graczyk (67 Leśniewski) – Kolosov (79 Maciejak).

Brązowi grali prawie cały mecz w dziesiątkę. W 7. minucie czerwoną kartkę zobaczył bramkarz Sypniewski, który sfaulował w akcji ratunkowej Piotrowskiego. Do bramki wszedł rezerwowy Błąkała.

Goście objęli prowadzenie przed przerwą, płaskim strzałem między nogami golkipera do siatki trafił Kołosow. Wynik ustalił w II połowie Sedlewski, technicznym uderzeniem w "długi" róg.

Garbarnia zajmuje po 23 kolejkach 15. miejsce z 11-punktową stratą do górnej ósemki, dającej utrzymanie.

Zobacz film (GARCA TV - garbarnia.krakow.pl)