Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
Terminy meczów o Puchar Polski2020-08-12 14:55:00

Przedstawiamy terminy wszystkich meczów 1/32 finału Pucharu Polski. Aż 12 spotkań będzie transmitowanych przez Telewizję Polsat.


Czwartek, 13 sierpnia 2020

Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki godz. 16:00, transmisja w Telewizji Polsat

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin (Szczecin) godz. 16:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Zagłębie Lubin godz. 16:00

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat


Piątek, 14 sierpnia 2020

Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Pruszków godz. 16:00

Jaguar Gdańsk – Puszcza Niepołomice godz. 17:00

Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa godz. 17:30, transmisja w Telewizji Polsat

GKS Bełchatów – Legia Warszawa godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat


Sobota, 15 sierpnia 2020

Pniówek Pawłowice Śląskie – Sokół Ostróda godz. 14:00

KKS 1925 Kalisz – Korona Kielce godz. 16:00

Unia Skierniewice – Widzew Łódź godz. 16:00

Unia Janikowo – Zagłębie Sosnowiec godz. 16:00

Karpaty Krosno – Stal Mielec godz. 16:00

Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała godz. 16:00

Polonia Nysa – Górnik Łęczna godz. 16:00

Resovia – Piast Gliwice godz. 16:30, transmisja w Telewizji Polsat

GKS Tychy – Wisła Płock godz. 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków godz. 19:29

Odra Opole – Lech Poznań godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat


Niedziela, 16 sierpnia 2020

Orlęta Radzyń Podlaski – Pogoń Siedlce godz. 15:00

Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin godz. 16:00

Błękitni Stargard – Warta Poznań godz. 16:00

Chrobry Głogów – Cracovia godz. 17:30, transmisja w Telewizji Polsat

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław godz. 20:30, transmisja w Telewizji Polsat


Środa, 19 sierpnia 2020

Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk godz. 16:30


Piątek, 21 sierpnia 2020

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg godz. 19:30


Sobota, 22 sierpnia 2020

Garbarnia Kraków – GKS Katowice godz. 12:00, transmisja w Telewizji Polsat

Radomiak Radom – Miedź Legnica godz. 14:30, transmisja w Telewizji Polsat

Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań godz. 16:00

Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) godz. 19:45


Niedziela, 23 sierpnia 2020

Górnik Polkowice – Arka Gdynia godz. 12:40, transmisja w Telewizji Polsat

Bytovia Bytów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza godz. 15:00, transmisja w Telewizji Polsat


pzpn.pl




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty