Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
W środę w Kalwarii Zebrzydowskiej finał PP na szczeblu Małopolski2020-07-21 07:11:00

Podhale Nowy Targ (III liga) i Wieczysta Kraków (Klasa Okręgowa) to drużyny, które zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu Małopolski.


Finał rozegrany zostanie w środę 22 czerwca 2020 r. (godz. 17:00) na boisku w Kalwarii Zebrzydowskiej, a poprowadzi go sędzia trzecioligowy Michał Bobrek z Wadowic. Podhale wystąpi w czerwonych koszulkach, czerwonych spodenkach i czerwonych getrach, a Wieczysta w czarnych koszulkach, czarnych spodenkach i czarnych getrach.


Klub, który zdobędzie pierwsze miejsce w rozgrywkach na szczeblu MZPN otrzymuje puchar na własność i reprezentuje MZPN na szczeblu centralnym Pucharu Polski.

W tym roku triumfator Pucharu Polski w Małopolsce otrzyma 50 tys. zł - 40 tys. zł od PZPN i 10 tys. zł od MZPN. Finalista dostanie 10 000 PLN od PZPN i 5000 PLN od MZPN, a pozostali półfinaliści po 5000 PLN od MZPN.


W przypadku uzyskania po 90 minutach wyniku remisowego, sędzia główny zawodów zarządzi dogrywkę 2x15 minut i jeśli zajdzie potrzeba wykonywanie rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną. Prawo do wykonywania rzutów karnych mają wszyscy zawodnicy, którzy brali udział w grze w momencie zakończenia dogrywki.


Bilety wstępu na finał są w przystępnej cenie 10 zł, ponadto dla kibiców będą dostępne zimne napoje i kiełbaski z rożna.


Kibicom przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego. Należy zachować odpowiednie odstępy pośród kibiców i jest obowiązek noszenia maseczek z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Przy wejściu na stadion obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk. Nie będą wpuszczane zorganizowane grupy kibiców.

(ag)


kalw1.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty