Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
Bilety na mecz Puszczy z Miedzią2019-03-06 11:32:00

To będzie historyczny wieczór przy K2! W ćwierćfinale Totolotek Puchar Puchar Polski Puszcza Niepołomice zagra z Miedzią Legnica.


14 marca o godzinie 16.15 może stać się najważniejszą datą w 95-letniej historii Puszczy Niepołomice. Żubry po raz drugi w swojej historii staną do walki o półfinał Pucharu Polski. Areną zmagań będzie Stadion Miejski w Niepołomicach.


Puszcza w pucharowej przygodzie pokonała jesienią jednego z przedstawicieli Lotto Ekstraklasy, Wisłę Płock, stając się tym samym jedną z największych rewelacji rozgrywek.


W walce o finał na Stadionie Narodowym kolejnym rywalem będzie ekstraklasowa Miedź Legnica.


W ubiegłym sezonie oba zespoły rywalizowały razem w rozgrywkach ligowych. Mecze dwukrotnie kończyły się remisami, dlatego Puszcza nie jest bez szans w pucharowej rywalizacji. Warto pamiętać, że zwycięzca spotkania musi zostać wyłoniony. W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry czeka nas dogrywka, a być może rzuty karne.


W poniedziałek 4 marca ruszyła otwarta sprzedaż biletów na to pucharowe starcie. Bilety można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Wejściówki można zakupić również stacjonarnie w siedzibie klubu w godzinach 9.00-15.00.


Ceny biletów na mecze Totolotek Pucharu Polski są identyczne jak w ubiegłym roku:

20 zł – bilet normalny

10 zł – bilet ulgowy

5 zł – bilet specjalny


Posiadacze karnetów obejrzą to spotkanie bez dodatkowych opłat.


puszcza-niepolomice.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty