Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
Koniec przygody Słoni z Pucharem Polski2017-09-28 01:27:00

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przegrali 1-2 wyjazdowy mecz z I-ligową Chojniczanką w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 (0-0)

1-0 Tomasz Mikołajczak 60

1-1 Bartosz Szeliga 69

2-1 Paweł Zawistowski 85

Sędziował Łukasz Bednarek (Koszalin). Żółte kartki: Markowski - Kupczak, Szeliga, Słaby.

CHOJNICZANKA: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka - Drozdowicz, Paprzycki, Zawistowski, Rybski (72 Bąk), Biskup (60 Ryczkowski) - Mikołajczak.

BBT: Baran - Fryc, Kupczak, Putivtsev, Słaby - Szeliga, Piątek, Jovanovic, Stefanik (81 Gergel), Mikovic (69 Pawłowski) - Gutkovskis (56 Śpiączka).

Do przerwy na stadionie w Chojnicach był bezbramkowy remis. W 60. minucie po uderzeniu Mikołajczaka gospodarze objęli prowadzenie 1-0. Dziewięć minut później dobre dośrodkowanie Słabego na bramkę zamienił Szeliga i doprowadził do remisu. 5 minut przed końcem Zawistowski bezposrednio z rzutu wolnego zza pola karnego popisał się celnym strzałem i dał Chojniczance prowadzenie 2-1. Taki wynik utrzymał sie do końca spotkania. Tym samym niecieczanie zakończyli przygodę w Pucharze Polski na 1/8 finału.

Chojniczanka zagra w ćwierćfinale z Górnikiem Zabrze.