Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
Puchar Polski: Skawinka i Wiślanie odrobili zaległości (aktualizacja)2015-02-21 16:36:00

W zaległym meczu V rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Kraków (z listopada ub. roku), Skawinka przegrała w Skawinie z Wiślanami Jaśkowice.

Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice 0-2 (0-1)

0-1 Piotr Kazek 10

0-2 Mateusz Ząbczyk 79

Sędziowali: Robert Marciniak - Zbigniew Marszałek, Artur Daniel (KS Kraków). Żółte kartki: Piotr Bagnicki, Bartłomiej Wygaś, Adrian Nowak - Maciej Wcisło, Konrad Kuliszewski, Mateusz Zabczyk. Czerwona kartka: Krzysztof Krauz (67, uderzenie przeciwnika).

SKAWINKA: Wygaś - Królikowski, Cieszyński, Krauz, Matys (85 Gałuszka), Nowak, Pachacz, Figiel, Gładysz (56 Kajak), Mrowiec (65 Grabowski), Bagnicki. Trener: Rafał Jędrszczyk.

WIŚLANIE: Żmuda - Marcin Morawski (80 Poniedziałek), Galos, Radwański, Węgrzyn, Kazek, J. Krasuski (57 Orłoś), Kuliszewski, Meus (57 Ząbczyk), Michał Morawski, Wcisło. Trener: Wojciech Ankowski.

W 50 minucie kibice Skawinki odpalili race, co spowodowało zadymienie boiska i krótką przerwę w meczu. Od 67 minuty Skawinka grała w dziesięciu po czerwonej kartce dla Krauza.

W ćwierćfinale Wiślanie zagrają z Prądniczanką.

V runda, 1/8 finału - 11-22 listopada 2014 r.:

71. Clepardia Kraków (V) - Hutnik Kraków (III) 1-3

72. Prądniczanka Kraków (V) - Jutrzenka Giebułtów (IV) 2-1

73. Garbarnia II Kraków (V) - Zieleńczanka Zielonki (V) 6-1

74. Orzeł Iwanowice (A) - Nowa Proszowianka Proszowice (IV) 4-3

75. Skawinka Skawina (V) - Wiślanie Jaśkowice (IV) 0-2 (21.02.2015 g. 13:00, boisko miejskie w Skawinie)

76. Radziszowianka Radziszów (A) - Wisła II Kraków (III) 3-6

77. Borek Kraków (V) - Cracovia II (IV) 2-2, k. 3-1, po weryfikacji 0-3 wo

78. Prokocim Kraków (V) - Garbarnia Kraków (III) 0-2