Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Puchar Prezesa PZPN: Cracovia i Wisła grają dalej2021-01-17 21:34:00

Drużyny Cracovii (U-11) i Wisły (U-12) wygrały eliminacje krakowskie turnieju o Puchar Prezesa PZPN.


Oba zespoły awansowały do turnieju strefowego, w którym w niedzielę 24 stycznia w Krakowie zmierzą się z najlepszymi zespołami z Podokręgów Myślenice, Olkusz i Wieliczka. Finały wojewódzkie zaplanowano na 30 lub 31 stycznia 2021, a finały ogólnopolskie w Warszawie - 13-14 lutego 2021.


Rozgrywki halowe o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-11 (rocznik 2010) i U-12 (rocznik 2009) odbywają się już po raz czwarty. Uważane są za Klubowe Halowe Mistrzostwa Polski U-11 i U-12.


W niedzielnych eliminacjach krakowskich uczestniczyło 31 drużyn. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali z ramienia MZPN Krzysztof Szopa i Zdzisław Janik.

Puchar Prezesa PZPN 2020/2021 - finał krakowski (nowa hala Wisły, Kraków, ul. Reymonta), niedziela, 17 stycznia 2021 

U-11  

Eliminacje grupowe:

Grupa A: Wisła Kraków, NAS Wanda Kraków, Iskra Krzęcin

Wanda - Iskra 10-0

Wisła - Wanda 0-2

Iskra - Wisła 0-11

Kolejność: 1. Wanda 6 pkt, 2. Wisła 3, 3. Iskra 0


Grupa B: Błękitni Modlnica, TS Węgrzce, MKS Krakus Nowa Huta

Węgrzce - Krakus 0-8

Błękitni - Węgrzce 6-1

Krakus - Błękitni 2-1

Kolejność: 1. Krakus 6 pkt, 2. Błękitni 3, 3. Węgrzce 0


Grupa C: Cracovia SSA, AP Radziszowianka, Prokocim Kraków

Radziszowianka - Prokocim 3-1

Cracovia - Radziszowianka 5-0

Prokocim - Cracovia 1-10

Kolejność: 1. Cracovia 6 pkt, 2. Radziszowianka 3, 3. Prokocim 0


Półfinały 1

Wanda - Krakus 1-1 k. 3-2

Krakus - Cracovia 0-6

Cracovia - Wanda 5-1

Kolejność: 1. Cracovia 6 pkt, 2. Wanda 1, 3. Krakus 1


Grupa D: Olimpic Kraków, Bronowianka Kraków, Wierzbowianka, Wiślacka Szkoła Futbolu

Olimpic - Bronowianka 1-3

Wierzbowianka - Wiślacka Szkoła Futbolu 0-3

Olimpic - Wierzbowianka 0-0

Bronowianka - Wiślacka Szkoła Futbolu 0-3

Olimpic - Wiślacka Szkoła Futbolu 1-0

Bronowianka - Wierzbowianka 9-0

Kolejność: 1. Wiślacka Szkoła Futbolu 6 pkt, 2. Bronowianka 6, 3. Olimpic 4, 4. Wierzbowianka 1


Grupa E: Orzeł Piaski Wielkie, Nowy Hutnik Kraków, Prądniczanka Kraków, Świt Krzeszowice

Orzeł - Nowy Hutnik 2-2

Prądniczanka - Świt 3-1

Orzeł - Prądniczanka 4-1

Nowy Hutnik - Świt 7-1

Orzeł - Świt 4-1

Nowy Hutnik - Prądniczanka 4-1

Kolejność: 1. Nowy Hutnik 7 pkt (13-4), 2. Orzeł 7 (10-4), 3. Prądniczanka 3, 4. Świt 0


Półfinał 2

Wiślacka Szkoła Futbolu - Nowy Hutnik 1-5


FINAŁ O 1. MIEJSCE

Cracovia - Nowy Hutnik 6-0


U-12  

Eliminacje grupowe:

Grupa A: Maszycanka Maszyce, NAS Wanda Kraków, Wiślacka Szkoła Futbolu, Prądniczanka Kraków

Maszycanka - Prądniczanka 2-0

Wanda - Wiślacka Szkoła Futbolu 2-1

Prądniczanka - Wiślacka Szkoła Futbolu 0-6

Maszycanka - Wanda 1-1

Wanda - Prądniczanka 5-0

Wiślacka Szkoła Futbolu - Maszycanka 4-0

Kolejność: 1. Wanda 7 pkt, 2. Wiślacka Szkoła Futbolu 6, 3. Maszycanka 3, 4. Prądniczanka 0


Grupa B: Błękitni Modlnica, Wisła Kraków, Jadwiga Kraków

Wisła - Jadwiga 2-0

Błękitni - Wisła 0-2

Jadwiga - Błękitni 0-3

Kolejność: 1. Wisła 6 pkt, 2. Błękitni 3, 3. Jadwiga 0


Grupa C: AP Radziszowianka, Rajsko KS Kraków, Nowy Hutnik Kraków, TS Węgrzce

Radziszowianka - Węgrzce 0-1

Rajsko - Nowy Hutnik 0-6

Węgrzce - Nowy Hutnik 0-1

Radziszowianka - Rajsko 2-0

Rajsko - Węgrzce 0-3

Nowy Hutnik - Radziszowianka 5-0

Kolejność: 1. Nowy Hutnik 9 pkt, 2. Węgrzce 6, 3. Radziszowianka 3, 4. Rajsko 0


Grupa D: Orzeł Piaski Wielkie, Cracovia SSA, Olimpic Kraków

Cracovia - Olimpic 4-1

Orzeł - Cracovia 0-4

Olimpic - Orzeł 2-3

Kolejność: 1. Cracovia 6 pkt, 2. Orzeł 3, 3. Olimpic 0


Półfinały:

Wanda - Wisła Kraków 0-7

Nowy Hutnik - Cracovia 1-3


FINAŁ O 1. MIEJSCE

Wisła - Cracovia 2-1


mzpnkrakow.pl


u11cracovia.jpg
wisla_u12.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty