Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Puchar Prezesa PZPN: Wisła i Hutnik najlepsi w Krakowie2019-12-27 17:28:00

Eliminacje krakowskie halowych turniejów o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 wygrała Wisła, a w kategorii U-12 Hutnik.


Zwycięzcy turniejów w Krakowie awansowali do turnieju strefowego, w którym (w I połowie stycznia 2020) zmierzą się z najlepszymi zespołami z Podokręgów Myślenice, Olkusz i Wieliczka. Znane są już drużyny, które reprezentować będą Myślenice: Futbol Brzączowice (U-11) i Pcimianka (U-12).


Finały wojewódzkie z udziałem czterech triumfatorów turniejów strefowych zaplanowano na 18 stycznia 2020, a finały ogólnopolskie w Warszawie - 15-16 lutego 2020. Zawody odbywają się na nawierzchniach parkietowych.


Przypomnijmy, że rozgrywki halowe o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-11 (rocznik 2009) i U-12 (rocznik 2008) odbywają się już po raz trzeci. Są to rozgrywki dla klubów-członków MZPN i PZPN, a więc de facto Klubowe Halowe Mistrzostwa Polski U-11 i U-12.

Puchar Prezesa PZPN 2019/2020 - finał krakowski (nowa hala Wisły Kraków), 22 grudnia 2019 

U-11   

Eliminacje grupowe:

Boisko 1

Grupa 1:

1. TS Wisła Kraków 9 pkt (18-1), 2. LKS Zieleńczanka 6 pkt (7-3), 3. AP Proszowianka 3 pkt (3-9), 4. AP Radziszowianka 0 pkt (2017), 

Wyniki: Wisła - Proszowianka 7-0, Radziszowianka - Zieleńczanka 0-6, Proszowianka - Zieleńczanka 0-1, Wisła - Radziszowianka 8-1, Radziszowianka - Proszowianka 1-3, Zieleńczanka - Wisła 0-3

Grupa 2:

1. UMKS Olimpic Kraków 6 pkt (10-0), 2. KS Bronowianka Kraków 3 pkt (6-4), 3. WKS Wawel Kraków 0 pkt (3-15)

Wyniki: Olimpic - Wawel 9-0, Bronowianka - Olimpic 0-1, Wawel - Bronowianka 3-6

Boisko 2

Grupa 1:

1. TS Węgrzce 9 pkt (7-0), 2. AP Cracovia 6 pkt (7-2), 3. PKS Jadwiga Kraków 3 pkt (3-6), 4. UKS Zelków 0 pkt (0-9)

Wyniki: Cracovia - Jadwiga 4-0, Zelków - Węgrzce 0-3 w.o., Jadwiga - Węgrzce 0-2, Cracovia - Zelków 3-0 w.o., Zelków - Jadwiga 0-3 w.o, Węgrzce - Cracovia 2-0

Grupa 2:

1. Hutnik Kraków 4 kt (7-1), 2. Krakus Nowa Huta 4 pkt (4-1), 3. Błękitni Modlnica 0 pkt (0-9) 

Wyniki: Błękitni - Krakus 0-3, Hutnik - Błękitni 6-0, Krakus - Hutnik 1-1


Półfinały: Wisła - Olimpic 4-0, Węgrzce - Hutnik 1-3

Finał: Wisła - Hutnik 1-0

U-12   

Eliminacje grupowe, półfinały:

Boisko 1

1. AP Cracovia 6 pkt (11-0), 2. Słomniczanka 3 pkt (2-2), 3. Kosynierzy Łuczyce 0 pkt (0-11)

Wyniki: AP Cracovia - Kosynierzy 9-0, AP Cracovia - Słomniczanka 2-0, Kosynierzy - Słomniczanka 0-2

Boisko 2

1. Hutnik Kraków 4 pkt (7-1), 2. TS Wisła Kraków 4 pkt (3-1), 3. PKS Jadwiga Kraków 0 pkt (0-8)

Wyniki: Wisła - Hutnik 1-1, Wisła - Jadwiga 2-0, Hutnik - Jadwiga 6-0


Finał: Hutnik - Cracovia 3-0


Kierownikiem turnieju z ramienia MZPN był Stanisław Dańda.


MZPN


3wisla.jpg
2hutnik.jpg
1hutnik.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty