Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
O Puchar Tymbarku w Krakowie2019-10-19 12:39:00

W Krakowie odbyły się 16 i 17 października finały XX edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" dla m. Kraków. Zwycięzcy awansowali do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany wiosną 2020 r.


Przez dwa dni na obiektach Com-Cm Zone i Hutnika w Krakowie-Nowej Hucie rywalizowało 60 drużyn. W całej Małopolsce do turnieju zgłosiło się 1107 zespołów; najwięcej w Krakowie i pow. krakowskim - 180, w Tarnowie i pow. tarnowskim - 158 oraz w pow. nowotarskim - 91.

Wyniki turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" dla m. Kraków

U-8 dziewcząt:

Zgłosiła się tylko Akademia Futbolu z Głową Witkowice

U-10 dziewcząt:

1. Football Success Academy 6 pkt (10-2)

2. Prądniczanka Kraków 3 pkt (6-3)

3. AZS UJ Kraków 0 pkt (1-12)

Wyniki: Prądniczanka - FSA 1-3, FSA - AZS UJ 7-1, AZS UJ - Prądniczanka 0-5

U-12 dziewcząt:

1. Football Success Academy 6 pkt (14-0)

2. Prądniczanka Kraków 3 pkt (1-9)

3. AZS UJ Kraków 0 pkt (0-6)

Wyniki: AZS UJ - Prądniczanka 0-1, Prądniczanka - FSA 0-9, FSA - AZS UJ 5-0

U-8 chłopców:

1. KS Kabel I Kraków

2. KS Kabel II Kraków

Finał: KS Kabel I - KS Kabel II 6-2

Eliminacje grupowe

GRUPA 1: 1. KS Kabel I Kraków 9 pkt (13-2), 2. Polonia Kraków 6 pkt (9-3), 3. KS Rajsko 3 pkt (4-7), 4. STO Glosator 0 (0-14)

Wyniki: Kabel I - STO Glosator 9-0, Polonia Kraków - Rajsko 5-1, Rajsko - Kabel I 1-2, STO Glosator - Polonia 0-3, Kabel I - Polonia 2-1, STO Glosator - Rajsko 0-2

GRUPA 2: 1. KS Kabel II Kraków 6 pkt (9-4), 2. SMS Gortat 6 pkt (16-7), 3. SP 39 4 pkt (6-9), 4. AMP 130 1 pkt (1-12)

Wyniki: SP 39 - SMS Gortat 3-8, Kabel II - AMP 130 5-0, AMP 130 - SP 39 1-1, SMS Gortat - Kabel II 2-4, SP 39 - Kabel II 2-0, SMS Gortat - AMP 130 6-0

O 1. miejscu w grupie decydował wynik bezpośredniego meczu: Kabel II - SMS Gortat 4-2.

U-10 chłopców

1. Bronowianka Kraków (czerwona)

2. Bronowianka Kraków (zielona)

Eliminacje grupowe

GRUPA 1: 1. SP 40 6 pkt (17-2), 2. SP 8 3 pkt (13-6), 3. STO Glosator II 0 (1-23)

Wyniki: SP 40 - SP 8 5-2, SP 8 - STO Glosator 11-1, STO Glosator - SP 40 0-12

GRUPA 2: 1. Bronowianka biała 6 pkt (21-0), 2. Wilga 3 pkt (6-11), 3. SP 39 0 pkt (1-17)

Wyniki: SP 39 - Wilga 1-6, Wilga - Bronowianka biała 0-10, Bronowianka biała - SP 39 11-0

GRUPA 3: 1. Bronowianka czerwona 6 pkt (31-0), 2. Academus 3 pkt (4-17), 3. SP 123 0 pkt (1-19)

Wyniki: Academus - SP 123 4-1, SP 123- Bronowianka czerwona 0-15, Bronowianka czerwona - Academus 16-0

GRUPA 4: 1. AMP 130 6 pkt (8-4), 2. Orzeł Piaski Wielkie 3 pkt (7-3), 3. Bronowianka zielona 2 0 pkt (3-11)

Wyniki: Bronowianka zielona 2 - Orzeł 0-6, Orzeł - AMP 130 1-3, AMP 130 - Bronowianka zielona 2 5-3

GRUPA 5: 1. Hutnik I 6 pkt (17-0), 2. SP 88 3 pkt (8-9), 3. UKS Ul 0 pkt (1-17)

Wyniki: Hutnik I - SP 88 8-0, SP 88 - UKS Ul 8-1, UKS Ul - Hutnik I 0-9

GRUPA 6: 1. SP 160 6 pkt (7-4), 2. KSP Joanna 3 pkt (10-4), 3. Henryk Jordan 0 pkt (3-12)

Wyniki: KSP Joanna - Henryk Jordan 8-1, Henryk Jordan - SP 160 2-4, SP 160 - KSP Joanna 3-2

GRUPA 7: 1. Bronowianka zielona 6 pkt (21-1), 2. STO Glosator 3 pkt (3-14), 3. SMS Gortat 0 pkt (3-12)

Wyniki: SMS Gortat - Bronowianka zielona 1-9, Bronowianka zielona - STO Glosator 12-0, STO Glosator - SMS Gortat 3-2

Do ćwierćfinału awansowali mistrzowie grup oraz najlepsza drużyna z 2. miejsca: SP 8.

Ćwierćfinały:

SP 40 - Bronowianka biała 0-4

Bronowianka czerwona - AMP 130 9-4

Hutnik I - SP 160 12-0

Bronowianka zielona - SP 8 12-1

Półfinały:

Bronowianka biała - Bronowianka czerwona 1-5

Hutnik I - Bronowianka zielona 5-7

Finał: 

Bronowianka czerwona - Bronowianka zielona 7-0

U-12 chłopców:

1. Wieczysta Kraków

2. SP 27 Kraków

Eliminacje grupowe

Grupa 1: 1. SP 27 6 pkt (12-2), 2. SP 40 3 pkt (7-6), 3. SP 8 0 pkt (3-14)

Wyniki: SP 8 - SP 40 3-5, SP 40 - SP 27 2-3, SP 27 - SP 8 9-0

Grupa 2: 1. SP 88 6 pkt (15-2), 2. SP Pallotiego 3 pkt (5-9), 3. SP 39 0 pkt (4-13)

Wyniki: SP Pallotiego - SP 88 1-6, SP 88 - SP 39 9-1, SP 39 - SP Pallotiego 3-4

Grupa 3: 1. SP 103 6 pkt (5-3), 2. SP 160 1 pkt (3-4), 3. KSP Joanna 1 pkt (2-3)

Wyniki: KSP Joanna - SP 103 1-2, SP 103 - SP 160 3-2, SP 160 - KSP Joanna 1-1

Grupa 4: 1. Hutnik 6 pkt (11-0), 2. SP 68 3 pkt (8-3), 3. SP 55 0 pkt (0-16)

Wyniki: Hutnik - SP 68 3-0, SP 68 - SP 55 8-0, SP 55 - Hutnik 0-8

Grupa 5: 1. Wieczysta 6 pkt (7-0), 2. AMP 130 3 pkt (4-8), 3. SP 48 0 pkt (3-6)

Wyniki: SP 48 - Wieczysta 0-2, Wieczysta - AMP 130 5-0, AMP 130 - SP 48 4-3

Grupa 6: SP 95 6 pkt (15-7), 2. Szkoła 133 3 pkt (9-5), 3. SP 37 0 pkt (3-15)

Wyniki: SP 37 - Szkoła 133 0-5, Szkoła 133 - SP 95 4-5, SP 95 - SP 37 10-3

Grupa 7: SP 21 3 pkt (5-2), 2. Wilga 3 pkt (9-8), 3. SP 123 3 pkt (6-10)

Wyniki: Wilga - SP 21 0-4, SP 21 - SP 123 1-2, SP 123 - Wilga 4-9

Grupa 8: 1. SP 1 9 pkt (9-1), 2. SP 88 6 pkt (13-9), 3. SP 133 3 pkt (5-11), 4. Wawel 0 pkt (4-10)

Wyniki: SP 1 - SP 88 2-0, SP 133 - Wawel 1-0, Wawel - SP 1 1-3, SP 88 - SP 133 7-4, SP 1 - SP 133 4-0, SP 88 - Wawel 6-3

Ćwierćfinały:

SP 27 - SP 88 5-0

SP 103 - Hutnik 0-13

Wieczysta - SP 95 10-0

SP 21 - SP 1 1-0

Półfinały:

SP 27 - Hutnik 1-1 (karne 2-1)

Wieczysta - SP 21 2-0

Finał:

SP 27 - Wieczysta 1-1 (karne 0-2)


bronou10.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty