Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Finał wojewódzki Turnieju o Puchar Tymbarku: 8-9 kwietnia2019-04-03 10:25:00

XIX edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. Wojewódzki finał małopolski z udziałem 116 zespołów odbędzie się 8-9 kwietnia br. w Krakowie-Nowej Hucie.


Wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Małopolskę w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.


Finał małopolski zostanie rozegrany na obiektach Com-Com Zone w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego 6. Kategoria U-8 będzie grać na boiskach o wymiarach: 26 x 39-41 m. Wymiary boiska dla kategorii U-10 i U-12: 26 x 48-50 m. Wymiary bramek: 3 x 1.55 m (U-8) i 5x2 m (U-10 i U-12).

Jednocześnie będzie rozgrywanych 12 meczów, na boiskach trawiastych i sztucznych.

Drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych mogą mieć maksymalnie 10 zawodników.


PROGRAM TURNIEJU  

8 kwietnia 2019 (poniedziałek):

U-12 dziewczęta

U-10 chłopcy

U-12 chłopcy


9 kwietnia 2019 (wtorek):

U-8 chłopcy

U-8 dziewczęta

U-10 dziewczęta


W oba dni rejestracja drużyn od godziny 8.30, opiekunowie muszą dostarczyć do biura zawodów:

-  formularz zgłoszeniowy drużyny (wygenerowany najwcześniej 5 dni przed finałem, podpisany przez dyrektora szkoły lub prezesa podmiotu), zawierający listę zawodników/zawodniczek; odręcznie wypełnione dokumenty nie będą akceptowane, odręcznie dopisani zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do gry;

- ważny dokument tożsamości ze zdjęciem każdego zawodnika

- zgoda rodziców indywidualnie dla każdego zawodnika


Od godz. 8.30 - rejestracja drużyn

O godz. 9.30 - odprawa dla kierowników drużyn i sędziów.

O godz. 10 - uroczyste otwarcie turnieju

O godz. 10.15 - rozpoczęcie turnieju wg podziału na grupy eliminacyjne.


Szatnie dla dziewcząt będą się mieścić w budynku Com-Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6, a dla chłopców w hali Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 4 (hall w hali). Szatnie traktować należy jako przebieralnie, bez możliwości ich zamykania; wartościowe rzeczy należy zabierać ze sobą. Organizatorzy upraszają, aby zawodnicy nie poruszali się w obuwiu piłkarskim po korytarzach wewnątrz budynków obiektów. Ze względu na dużą ilość uczestników zachęca się do przebierania się w autach/busach/autobusach.


Organizatorzy zabezpieczają miejsca parkingowe przy wjeździe na ul. Ptaszyckiego, w pobliżu hali Suche Stawy.


Uczestnicy w kategorii U-8 (dziewczęta i chłopcy) otrzymają od głównego organizatora (PZPN) koszulki, po które należy się zgłaszać po przyjeździe, w biurze turnieju. Cztery finałowe drużyny U-8 otrzymają komplet NIKE.


Każde dziecko i każdy trener otrzyma upominek i medal za udział w turnieju, a drużyna dyplom. Przewidziane są oczywiście puchary za miejsca 1-3 oraz statuetki indywidualne.


Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają napoje i ciepły posiłek.


W trakcie turnieju uczestnicy, opiekunowie i osoby postronne mogą przebywać tylko poza liniami (obrysem) dużych boisk. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości na obiekcie.


MZPN
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty