Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU - AWANSE Z KRAKOWA2018-11-12 10:52:00

We wtorek, 6 listopada br., na obiektach Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie, przy ul. Ptaszyckiego odbył się turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" dla miasta Kraków.


Uczestniczyły 62 drużyny w kategoriach chłopców U-8 (17), U-10 (19) i U-12 (22) oraz dziewcząt U-12 (3) i U-10 (1). W sumie zaprezentowało się 520 zawodniczek i zawodników. Organizator toczonego przy pięknej pogodzie bardzo udanego turnieju - Małopolski Związek Piłki Nożnej - przygotował dla wszystkich uczestników poczęstunek, a dla najlepszych upominki.


Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną 2019 r.

Awans uzyskali:

U-8 chłopców: Bronowianka Kraków

U-10 chłopców: Football Academy Kraków

U-12 chłopców: Hutnik Kraków

U-10 dziewcząt: Football Success Academy Kraków

U-12 dziewcząt: Football Success Academy Kraków

U-8 chłopców

Eliminacje 

Grupa 1

1. Bronowianka           9   11-1

2. SP Gortata              6   10-4

3. ZSO SPO Słowacki 3    6-3

4. SP Rajsko               0   0-19

SP Gortata - SP Rajska 7-0

Bronowianka - ZSO SPO Słowacki 1-0

SP Rajska - Bronowianka 0-7

ZSO SPT Słowacki - SP Gortata 1-2

Bronowianka - SP Gortata 3-1

SP Rajska - ZSO SPO Słowacki 0-5


Grupa 2

1. Prądniczanka II     9   17-0

2. Football Academy 6    7-2

3. SP 130                  3    6-8

4. Hutnik I                 0   0-20

Hutnik I - Football Academy 0-4

Prądniczanka II - SP 130 5-0

Football Academy - Prądniczanka II 0-1

SP 130 - Hutnik I 5-0

Prądniczanka II - Hutnik I 11-0

Football Academy - SP 130 3-1


Grupa 3

1. Cracovia               6    5-1

2. SP 40                   3    6-1

3. SP 48                   0   1-10

SP 48 - Cracovia 1-4

Cracovia - SP 40 1-0

SP 40 - SP 48 6-0


Grupa 4

1. Hutnik II                6   6-1

2. Kabel II                 1   1-3

3. Prądniczanka I     1   0-3

Hutnik II - Prądniczanka I 3-0

Prądniczanka I - Kabel II 0-0

Kabel II - Hutnik II 1-3


Grupa 5

1. Kabel I                   4   5-1

2. Hutnik III                4   3-1

3. AS Płaszów           0   0-6

Kabel I - AS Płaszów 4-0

AS Płaszów - Hutnik III 0-2

Hutnik III - Kabel I 1-1


Ćwierćfinały:

Bronowianka - Football Academy 2-0

Prądniczanka - SP 40 3-3, k. 2-3

Cracovia - Hutnik III 1-0

Hutnik II - Kabel I 0-0, k. 1-0

Półfinały:

Bronowianka - SP 40 3-2

Cracovia - Hutnik II 2-1

Finał:

Bronowianka - Cracovia 5-1

U-10 chłopców  

Eliminacje

Grupa 1

1. Orzeł PW                  6  15-0

2. ZSP 8                       3   2-6

3. Wawel III                  0   1-12

Orzeł PW - Wawel III 10-0

Wawel II - ZSP 8 1-2

ZSP 8 - Orzeł PW 0-5


Grupa 2

1. Wawel II                   6   14-0

2. SP 37                       3     6-7

3. Szkoła Rajska          0    2-15

SP 37 - Szkoła Rajska 6-2

Szkoła Rajska - Wawel II 0-9

Wawel II - SP 37 5-0


Grupa 3

1. SP 72                       6    15-1

2. SP 130                     3    13-2

3. KS Rajsko                0    0-25

KS Rajsko - SP 72 0-13

SP 72 - SP 130 2-1

SP 130 - KS Rajsko 12-0


Grupa 4

1. SP 160                     6    8-0

2. SP 40                       3    3-6

3. KSP Joanna             0    0-6

KSP Joanna - SP 40 2-3

SP 40 - SP 160 0-4

SP 160 - KSP Joanna 4-0


Grupa 5

1. Wawel I                    6    9-4

2. ZSP 11                     3    9-7

3. SP 88                       0    2-9

SP 88 - Wawel I 0-4

Wawel I - ZSP 11 5-4

ZSP 11 - SP 88 5-2


Grupa 6

1. Football Academy     3    6-0

2. Bronowianka             0    0-6

Football Academy - Bronowianka 6-0


Grupa 7

1. Hutnik                      3    2-1

2. ZSP 2                      0    1-2

Hutnik - ZSP 2 2-1


Ćwierćfinały:

Orzeł PW - Hutnik 1-1, k. 4-3

Wawel II - Football Academy 2-5

SP 72 - Wawel I 0-2

SP 160 - wolny los

Półfinały:

Wawel I - SP 160 4-0

Orzeł PW - Football Academy 1-5

Finał:

Wawel I - Football Academy 0-0, k. 2-3

U-12 chłopców  

Eliminacje

Grupa 1

1. SP 93                     6    30-0

2. KSP Joanny Molli   3    11-7

3. SP 37                     0     0-34

KSP Joanny Molli - SP 37 11-0

SP 93 - KSP Joanny Molli 7-0

SP 37 - SP 93 0-23


Grupa 2

1. SP 40                     6   20-0

2. SP 88 II                  3   12-7

3. SP 1-3                    0   0-25

SP 103 - SP 88 II 0-12

SP 40 - SP 103 13-0

SP 88 II - SP 40 0-7


Grupa 3

1. SP 129                    6   17-0

2. SP 88 IV                 3     9-7

3. Szkoła Rajska         0    0-19

Szkoła Rajska - SP 129 0-10

SP 88 IV - Szkoła Rajska 9-0

SP 129 - SP 88 IV 7-0


Grupa 4

1. SP 48                      6    8-1

2. SP 88 III                  3    5-5

3. SP 160                    0    1-8

SP 88 III - SP 160 0-5

SP 48 - SP 88 III 5-0

SP 160 - SP 48 1-3


Grupa 5

1. Hutnik I                   6   13-2

2. SP 142                   1     2-4

3. ZSP 11                   1     2-11

Hutnik I - SP 142 3-1

ZSP 11 - Hutnik I 1-10

SP 142 - ZSP 11 1-1


Grupa 6

1. SP 92                     6   15-1

2. SP 130                   3     4-2

3. SP 133                   0    2-12

SP 133 - SP 130 2-3

SP 92 - SP 133 9-0

SP 130 - SP 92 1-6


Grupa 7

1. SP 153                  7   20-2

2. Hutnik II                 7    8-2

3. ZSP 2                    3    4-18

4. SP 148                  0    1-11

Hutnik II - SP 153 1-1

SP 148 - ZSP 2 0-3

SP 153 - SP 148 6-1

ZSP 2 - Hutnik II 1-5

SP 148 - Hutnik II 0-2

SP 153 - ZSP 2 13-0


Ćwierćfinały:

SP 93 - Hutnik II 0-1

SP 40 - SP 153 2-1

SP 129 - SP 92 2-7

SP 48 - Hutnik I 0-11

Półfinały:

Hutnik II - SP 40 0-3

SP 92 - Hutnik I 0-1

Finał:

SP 40 - Hutnik I 0-1

U-10 dziewcząt  

Football Success Academy - awans (brak przeciwników)

U-12 dziewcząt  

1. Football Success Academy 6    32-0

2. AZS UJ                                3   16-10

3. SP 103                                0     0-38

Football Success Academy - SP 103 22-0

SP 103 - AZS UJ 0-16

AZS UJ - Football Success Academy 0-10


MZPN




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty