4-0 Karol Tokarczyk 46

4-1 Wiktor Łuczyk 60

4-2 Radosław Sikora 79

WISŁA: Piotr Zagórowski – Kacper Filo, Mariusz Kutwa, Bartosz Kutrzeba, Dominik Sambor – Dorian Gądek, Mikołaj Zięba, Jakub Niedbała – Bartosz Seweryn, Karol Tokarczyk, Kacper Chełmecki oraz Dawid Kędziora, Szymon Cierniak, Mateusz Jezierski, Oliwier Oczkowski, Mateusz Popiela, Robert Zaborowski, Michał Opalski.

Zawodnicy trenera Mateusza Stolarskiego długo utrzymywali się przy piłce, ale mimo dogodnych okazji pierwsza bramka padła po strzale z dystansu. W 21. minucie na uderzenie z okolic 30. metra zdecydował się Mariusz Kutwa, co zaskoczyło wszystkich łącznie z bramkarzem. Wkrótce było już 2-0. Kacper Chełmecki otrzymał podanie na lewym skrzydle, minął czterech przeciwników i kiedy wydawało się, że może już strzelać minął też bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Efektowne trafienie spodobało się Dawidowi Kortowi, który z boku przyglądał się młodszym kolegom.

Po przerwie najpierw Chełmecki wpadł w pole karne i gdy miał zamiar mijać kolejnego przeciwnika, został przez niego powalony. Jedenastkę pewnie wykonał Jakub Niedbała. Niebawem było już 4-0. Indywidualną akcję przeprowadził Kutwa, który podobnie jak Chełmecki w pierwszej połowie minął kilku przeciwników i dograniem do Karola Tokarczyka minął bramkarza, a napastnikowi nie pozostawało nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki. Wiślacy mogli podwyższyć prowadzenie, ale dobrze spisywał się bramkarz Resovii, który odbijał strzały wiślaków.

Zamiast kolejnych bramek Wisły, padły dwie dla gości. Najpierw świetnie pocelował Wiktor Łuczyk. Strzegący bramki Piotr Zagórowski nie sięgnął piłki, która leciała w samo okienko. Tuż przed końcem goście wykonywali rzut rożny, z piłką minął się Szymon Cierniak, po czym upadł na murawę. Sędzia ani goście nie przerwali akcji, a jeden z zawodników Resovii zdecydował się na strzał. Piłka od słupka wpadła do pustej bramki, co wywołało spore kontrowersje, ponieważ dalekie było zachowania fair play.