Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
U-19: Skóraś strzelił Szkotom2018-09-06 22:52:00

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 19 poniosła porażkę w meczu towarzyskim z rówieśnikami ze Szkocji 1-3. Honorową bramkę dla biało-czerwonych zdobył Michał Skóraś, zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Rewanż zostanie rozegrany niedzielę o godz. 19 w Brzegu.

Ostatnie słowo w I połowie należało do podopiecznych Dariusza Gęsiora. Klupś zaliczył asystę – na listę strzelców po uderzeniu głową wpisał się Skóraś.

Po przerwie dominowali Szkoci. Po akcji lewą stroną wyrównał Rudeen, a po chwili po faulu Siniora Stolarczyk wybronił strzał z karnego Watta, ale w dobitce rywal był już górą. Trzecia bramka padła również po akcji lewą stroną. Dwubramkowego prowadzenia nasi rywale nie dali już sobie odebrać, mimo że w ostatnich minutach biało – czerwoni próbowali zmniejszyć rozmiary porażki.

W zespole biało-czerwonych wystąpiło dwóch zawodników z Małopolski - oprócz Skórasia Marcin Grabowski z Wisły Kraków.

Polska – Szkocja 1-3 (1-0)