Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Szkoła w Zelkowie zaprasza2018-07-20 07:36:00

Ogłoszenie

Połącz sport (piłkę nożną i gimnastykę) z językami obcymi w Szkole Podstawowej w Zelkowie k. Zabierzowa. Dodatkowa REKRUTACJA do KLAS SPORTOWO-JĘZYKOWYCH pod Patronatem WISŁY KRAKÓW!


Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi (profile: piłkarski i gimnastyczny) oraz Językowymi (język angielski 5 razy w tygodniu w każdej klasie oraz Oddział Dwujęzyczny polsko-angielski) w Zelkowie to placówka z 8-letnią już tradycją. Szkoła położona blisko Krakowa (obok Zabierzowa) prowadzi we współpracy z TS Wisła Kraków bezpłatne klasy sportowe o profilach piłkarskim i gimnastycznym, dodatkowo realizując we wszystkich tych oddziałach poszerzony program języka angielskiego. Od IV klasy dochodzą także: język niemiecki i francuski do wyboru, a od V dodatkowa matematyka i zajęcia informatyczne. Nauka w Szkole jest bezpłatna co czyni ofertę Szkoły bardzo atrakcyjną, biorąc pod uwagę, iż obok wysokiego poziomu nauki (z naciskiem właśnie na języki obce i przedmioty ścisłe), w klasach I - V realizowany jest równocześnie profesjonalny program WF i Sportu wg sprawdzonych programów PZPN, PZG i MSiT.


9-10 godzin tygodniowo dzieci ćwiczą pod okiem kadry nauczycieli-trenerów m.in. TS Wisła Kraków z sekcji piłkarskiej i gimnastycznej. Część zajęć odbywa się na obiektach TS Wisła w Krakowie, a lekcje pływania na basenie w Zabierzowie. Szkolny bus dla uczniów kursuje codziennie ruszając z Pętli Azory, jadąc poprzez przystanki: IKEA, Cmentarz Bronowice, Brzezie, Ujazd, Bolechowice, Kobylany i Zelków.


„Rozpoczęliśmy współpracę ze Szkołą zelkowską prowadząc zajęcia Wiślackich Skrzatów 2 lata temu. Na bazie świetnej frekwencji i dużego zaangażowania dzieci poszliśmy z ofertą sportową dalej. Dziś w ramach poszerzonego programu piłki nożnej realizowanego w Szkole zbieramy pierwsze efekty pracy w postaci rozwoju najzdolniejszych uczniów / zawodników, którzy będą także zasilać poszczególne roczniki w Akademii Wisły. Widać, iż pomysł otwarcia klas sportowych w Zelkowie był trafiony. Dodatkowo rodzice chwalą sobie poziom nauki, szczególnie języków obcych, własne wyżywienie i wspaniałe położenie samej Szkoły” - komentuje trener Akademii Piłkarskiej Wisły i równocześnie nauczyciel Szkoły Maciej Papież.     

W klasach I-V zostały po 2-3 wolne miejsca w klasach sportowych na przyszły rok szkolny, natomiast w klasie VII od 3 września 2018 r. Szkoła stawia kolejny krok na drodze poszerzenia oferty językowej i tworzy Oddział Dwujęzyczny polsko-angielski z nauką wybranych przedmiotów w języku angielskim.


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie udziela informacji na temat rekrutacji do poszczególnych klas pod nr. telefonów: 12 283 09 23 lub 695 - 593 - 414 lub mailowo pod adresem: szkola@slonecznewzgorze.pl. Informacji udziela się również oraz dokonuje zapisów w szkolnym Sekretariacie w Zelkowie przy ul. Jana Pawła II 22 codziennie w godzinach 8.00 - 16.00.


Maciej Antkiewicz

Dyrektor Szkoły
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty