Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”: znamy najlepszych w 6 kategoriach2018-04-09 21:40:00

W poniedziałek i wtorek na obiektach Com-Com Zone w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego rozgrywany był wojewódzki finał małopolski turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.


Wyłoniono najlepsze drużyny w sześciu kategoriach. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Małopolskę w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

 Chłopcy U-12 
Finał: MUKS Halny Kamienica - Elita Brzesko 2-1
O 3. miejsce: SP Dycha Chrzanów - SP Cieniawa 6-2

Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Opyd (MUKS Halny Kamienica)
Najlepszy zawodnik: Jakub Hajdo (Elita Brzesko)
Strzelec: Paweł Kurek (SP Dycha Chrzanów)

 Dziewczęta U-12 
Finał: UKS Trójeczka Staszkówka-Jelna - MUKS Halny Kamienica 5-0
O 3. miejsce: Naprzód Sobolów - Akademia Piłkarska Przeciszów 6-0

Najlepsza bramkarka: Kinga Hebda (Trójeczka Staszkówka-Jelna)
Najlepsza zawodniczka: Weronika Kaim (MUKS Halny Kamienica)
Strzelczyni: Milena Czachor (Naprzód Sobolów)

 Dziewczęta U-8 
Finał: UKS Trójeczka Staszkówka-Jelna - Tarnovia Orlik 2-3
O 3. miejsce: Naprzód Sobolów - ZPO Wiśniowa 11-1

Najlepsza bramkarka: Gabriela Dadej (Tarnovia Orlik)
Najlepsza zawodniczka: Julia Matras (Trójeczka Staszkówka-Jelna)
Strzelczyni: Andżelika Rajca (Naprzód Sobolów)

 Chłopcy U-8 
Finał: SP 2 Zakopane - AMO Tarnów 3-2
O 3. miejsce: AP Limanowa - FWTv Tenczynek I 6-1

Najlepszy bramkarz: Jakub Łukaszczyk (SP 2 Zakopane)
Najlepszy zawodnik: Jakub Łabno (AMO Tarnów)
Strzelec: Witold Mrożek (AP Limanowa)

 Dziewczęta U-10 
Finał: AP Unia Oświęcim - MTS Piast Skawina 0-0 (k. 1-2)
O 3. miejsce: AS Progres - UKS Brzeźnica 1-2

Najlepsza bramkarka: Oliwia Tyńska (AS Progres)
Najlepsza zawodniczka: Emilia Sabuda (AP Unia Oświęcim)
Strzelczyni: Martyna Górecka (MTS Piast Skawina)

 Chłopcy U-10 
Finał: UKS AP 21 Chrzanów - MUKS Dunajec Nowy Sącz 0-1
O 3. miejsce: SP 153 Kraków - Szkółka Piłkarska Zubello Iwkowa 5-3

Najlepszy bramkarz: Samuel Nowak (MUKS Dunajec Nowy Sącz)
Najlepszy zawodnik: Jan Lepak (SP 153 Kraków)
Strzelec: Leon Dudek (UKS AP 21)

Aktualizacja: 10.04.2018, godz. 20:58

(ST)


dsc_5713.jpg
dsc_5708.jpg
dsc_5726.jpg
dsc_5727.jpg
dsc_5732.jpg
dsc_5733.jpg
dsc_5734.jpg
dsc_5737.jpg
dsc_5738.jpg
dsc_5672.jpg
dsc_5688.jpg
dsc_5697.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty