Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
31 drużyn w Halowych Mistrzostwach Krakowa skrzatów2018-01-08 19:42:00

W najbliższy weekend wystartują Halowe Mistrzostwa Krakowa skrzatów (roczniki 2011 i 2012). Prezentujemy terminarz i regulamin rozgrywek.


Mecze odbywać się będą w hali KS Wanda w Krakowie-Nowej Hucie, ul. Odmogile 1b. Ostatecznie zaplanowane zostały gry w weekendy 13/14 i 20/21 stycznia, a ponadto 27 stycznia, 3 i 4 lutego oraz 10 lutego 2018 roku. Każdy ze zgłoszonych zespołów rozegra w każdym ze swoich czterech terminów po kilka meczów.


Organizatorem rozgrywek jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.


Ostatecznie udział w rozgrywkach potwierdziło 31 drużyn:

Albertus Kraków

Baszta Kraków

Bieżanowianka Sp. Ł. Gorszkow

Błękitni Modlnica

Bronowianka Kraków

Clepardia Kraków

Garbarnia Kraków

UKS FC Gwarek Wieliczka

Hutnik Kraków (3 drużyny)

Jadwiga Kraków

Kolejarz Prokocim Kraków

Krakus Swoszowice

Lotnik Kryspinów

Milenium Skawina

Piast Skawina

Płaszowianka Kraków

AS Płaszów Football Academy

PUKS Pobiedr Paszkówka

OSKF Pogoń Skotniki Kraków (2 drużyny)

Prądniczanka Kraków (2 drużyny)

AS Progres Kraków (2 drużyny)

Tramwaj Kraków

NAS Wanda Kraków

Wawel Kraków

Zieleńczanka Zielonki (2 drużyny)

  Terminarz pierwszych dwóch weekendów:

Sobota, 13 stycznia 2018:

09.00 OSKF Pogoń Skotniki Kraków 1 - UKS FC Gwarek Wieliczka

09.15 NAS Wanda Kraków - Płaszowianka Kraków

09.30 Albertus Kraków - Tramwaj Kraków

09.45 Garbarnia Kraków - OSKF Pogoń Skotniki Kraków 1

10.00 UKS FC Gwarek Wieliczka - NAS Wanda Kraków

10.15 Płaszowianka Kraków - Albertus Kraków

10.30 NAS Wanda Kraków - Garbarnia Kraków

10.45 Albertus Kraków - UKS FC Gwarek Wieliczka

11.00 Tramwaj Kraków - Płaszowianka Kraków

11.15 OSKF Pogoń Skotniki 1 - NAS Wanda Kraków

11.30 Garbarnia Kraków - Albertus Kraków

11.45 UKS FC Gwarek Wieliczka - Tramwaj Kraków

13.00 AS Progres Kraków 2 - Lotnik Kryspinów

13.15 Hutnik Kraków 2 - Wawel Kraków

13.30 Zieleńczanka Zielonki 1 - AS Płaszów Football Academy

13.45 Jadwiga Kraków - Krakus Swoszowice

14.00 AS Progres Kraków 2 - Hutnik Kraków 2

14.15 Wawel Kraków - Zieleńczanka Zielonki 1

14.30 AS Płaszów Football Academy - Jadwiga Kraków

14.35 Lotnik Kryspinów - Krakus Swoszowice

15.00 Zieleńczanka Zielonki 1 - AS Progres Kraków 2

15.15 Hutnik Kraków 2 - Lotnik Kryspinów

15.30 Jadwiga Kraków - Wawel Kraków

15.45 Krakus Swoszowice - AS Płaszów Football Academy

16.00 Hutnik Kraków 2 - Zieleńczanka Zielonki 1

16.15 AS Progres Kraków 2 - Jadwiga Kraków


Niedziela, 14 stycznia 2018

09.00 AS Progres Kraków 1 - PUKS Pobiedr Paszkówka

09.15 Hutnik Kraków 3 - Piast Skawina

09.30 Clepardia Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 2

09.45 Prądniczanka Kraków 2 - Kolejarz Prokocim Kraków

10.00 AS Progres Kraków 1 - Hutnik Kraków 3

10.15 Piast Skawina - Clepardia Kraków

10.30 OSKF Pogoń Skotniki 2 - Prądniczanka Kraków 2

10.45 PUKS Pobiedr Paszkówka - Kolejarz Prokocim Kraków

11.00 Clepardia Kraków - AS Progres Kraków 1

11.15 Hutnik Kraków 3 - PUKS Pobiedr Paszkówka

11.30 Prądniczanka Kraków 2 - Piast Skawina

11.45 Kolejarz Prokocim Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 2

12.00 Hutnik Kraków 3 - Clepardia Kraków

12.15 AS Progres Kraków 1 - Prądniczanka Kraków 2

13.00 Hutnik Kraków 1 - Baszta Kraków

13.15 Bronowianka Kraków - Zieleńczanka Zielonki 2

13.30 Błękitni Modlnica - Milenium Skawina

13.45 Prądniczanka Kraków 1 - Bieżanowianka Ł.Gorszkow

14.00 Hutnik Kraków 1 - Bronowianka Kraków

14.15 Zieleńczanka Zielonki 2 - Błękitni Modlnica

14.30 Milenium Skawina - Prądniczanka Kraków 1

14.45 Baszta Kraków - Bieżąnowianka Ł.Gorszkow

15.00 Błękitni Modlnica - Hutnik Kraków 1

15.15 Bronowianka Kraków - Baszta Kraków

15.30 Prądniczanka Kraków 1 - Zieleńczanka Zielonki 2

15.45 Bieżanowianka Ł. Gorszkow - Milenium Skawina

16.00 Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica

16.15 Hutnik Kraków 1 - Prądniczanka Kraków 1


Sobota, 20 stycznia 2018

09.00 Piast Skawina - Kolejarz Prokocim Kraków

09.15 PUKS Pobiedr Paszkówka - OSKF Pogoń Skotniki 2

09.30 Prądniczanka Kraków 2 - Hutnik Kraków 3

09.45 Clepardia Kraków - PUKS Pobiedr Paszkówka

10.00 Kolejarz Prokocim Kraków - AS Progres Kraków 1

10.15 OSKF Pogoń Skotniki 2 - Piast Skawina

10.30 Clepardia Kraków - Prądniczanka Kraków 2

10.45 Hutnik Kraków 3 - Kolejarz Prokocim Kraków

11.00 AS Progres Kraków 1 - OSKF Pogoń Skotniki 2

11.15 PUKS Pobiedr Paszkówka - Piast Skawina

11.30 Kolejarz Prokocim Kraków - Clepardia Kraków

11.45 Prądniczanka Kraków 2 - PUKS Pobiedr Paszkówka

12.00 OSKF Pogoń Skotniki 2 - Hutnik Kraków 3

12.15 Piast Skawina - AS Progres Kraków 1

12.30 NAS Wanda Kraków - Clepardia Kraków

12.45 Hutnik Kraków 3 - Albertus Kraków

13.00 UKS FC Gwarek Wieliczka - Prądniczanka Kraków 2

13.15 Albertus Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 1

13.30 Tramwaj Kraków - Garbarnia Kraków

13.45 Płaszowianka Kraków - UKS FC Gwarek Wieliczka

14.00 NAS Wanda Kraków - Albertus Kraków

14.15 OSKF Pogoń Skotniki 1 - Tramwaj Kraków

14.30 Garbarnia Kraków - Płaszowianka Kraków

14.45 Tramwaj Kraków - NAS Wanda Kraków

15.00 Płaszowianka Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 1

15.15 UKS FC Gwarek Wieliczka - Garbarnia Kraków


Niedziela, 21 stycznia 2018

09.00 Zieleńczanka Zielonki 2 - Bieżanowianka Ł. Gorszkow

09.15 Baszta Kraków - Milenium Skawina

09.30 Prądniczanka Kraków 1 - Bronowianka Kraków

09.45 Błękitni Modlnica - Baszta Kraków

10.00 Bieżanowianka Ł. Gorszkow - Hutnik Kraków 1

10.15 Milenium Skawina - Zieleńczanka Zielonki 2

10.30 Błękitni Modlnica - Prądniczanka Kraków 1

10.45 Bronowianka Kraków - Bieżanowianka Ł. Gorszkow

11.00 Hutnik Kraków 1 - Milenium Skawina

11.15 Baszta Kraków - Zieleńczanka Zielonki 2

11.30 Bieżanowianka Ł. Gorszkow - Błękitni Modlnica

11.45 Prądniczanka Kraków 1 - Baszta Kraków

12.00 Milenium Skawina - Bronowianka Kraków

12.15 Zieleńczanka Zielonki 2 - Hutnik Kraków 1

13.00 Wawel Kraków - Krakus Swoszowice

13.15 Lotnik Kryspinów - AS Płaszów Football Academy

13.30 Jadwiga Kraków - Hutnik Kraków 2

13.45 Zieleńczanka Zielonki 1 - Lotnik Kryspinów

14.00 Krakus Swoszowice - AS Progres Kraków 2

14.15 AS Płaszów Football Academy - Wawel Kraków

14.30 Zieleńczanka Zielonki 1 - Jadwiga Kraków

14.45 Hutnik Kraków 2 - Krakus Swoszowice

15.00 AS Progres Kraków 2 - AS Płaszów Football Academy

15.15 Lotnik Kryspinów - Wawel Kraków

15.30 Krakus Swoszowice - Zieleńczanka Zielonki 1

15.45 Jadwiga Kraków - Lotnik Kryspinów

16.00 AS Płaszów Football Academy - Hutnik Kraków 2

16.15 Wawel Kraków - AS Progres Kraków 2


Terminarz dalszych gier zamieścimy po zakończeniu I fazy rozgrywek.


Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa skrzatów - TUTAJ

(MZPN)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty