Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Terminarze Halowych Mistrzostw Krakowa2017-11-09 19:42:00

18 listopada 2017 r. rozpocznie się kolejna edycja Halowych Mistrzostw Krakowa organizowanych przez Wydział Szkolenia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Mecze będą rozgrywane pod balonem Com-Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego.

* Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Starszych i Młodszych - sezon 2017/2018 TUTAJ
* Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy i Młodzików - sezon 2017/2018 TUTAJ

  Juniorzy starsi  
1. kolejka: 18.11.2017
08:00-08:40 Prokocim Kraków - Garbarnia Krakow 
08:50-09:30 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 
09:40-10:20 MKS SMS Kraków - Krakus Nowa Huta 
10:30-11:10 Dalin Myślenice - Tramwaj Kraków

2. kolejka: 25.11.2017 
08:00-08:40 Hutnik - Krakus 
08:50-09:30 Prokocim - Hutnik 
09:40-10:20 Tramwaj - SMS 
10:30-11:10 Puszcza - Dalin

3. kolejka: 2.12.2017 
08:00-08:40 Krakus - Tramwaj 
08:50-09:30 Garbarnia - Hutnik 
09:40-10:20 SMS - Puszcza 
10:30-11:10 Dalin - Prokocim 

4. kolejka: 9.12.2017 
08:00-08:40 Prokocim - SMS 
08:50-09:30 Hutnik - Tramwaj 
09:40-10:20 Puszcza - Krakus 
10:30-11:10 Garbarnia - Dalin

5. kolejka: 6.01.2018 
08:00-08:40 SMS - Garbarnia 
08:50-09:30 Krakus - Prokocim 
09:40-10:20 Tramwaj - Puszcza 
10:30-11:10 Dalin - Hutnik

6. kolejka: 20.01.2018 
08:00-08:40 Garbarnia - Krakus 
08:50-09:30 Prokocim - Tramwaj 
09:40-10:20 Hutnik - Puszcza 
10:30-11:10 Dalin - SMS 

7. kolejka: 27.01.2018 
08:00-08:40 SMS - Hutnik 
08:50-09:30 Tramwaj - Garbarnia 
09:40-10:20 Puszcza - Prokocim 
10:30-11:10 Krakus - Dalin

  Juniorzy młodsi  
1. kolejka: 18.11.2017
11:20-12:00 AP 21 Kraków - Krakus Nowa Huta 
12:10-12:50 Garbarnia Kraków - Jadwiga Kraków 
13:00-13:40 Prokocim Kraków - Hutnik Kraków 
13:50-14:30 Wisła Kraków - Borek Kraków 

2. kolejka: 25.11.2017 
11:20-12:00 Prokocim - Wisła 
12:10-12:50 Hutnik - Krakus 
13:00-13:40 Jadwiga - AP 21 
13:50-14:30 Borek - Garbarnia

3. kolejka: 2.12.2017 
11:20-12:00 Wisła - Hutnik 
12:10-12:50 Garbarnia - Prokocim 
13:00-13:40 Krakus - Jadwiga 
13:50-14:30 AP 21 - Borek 

4. kolejka: 9.12.2017 
11:20-12:00 Prokocim - AP 21 
12:10-12:50 Hutnik - Jadwiga 
13:00-13:40 Wisła - Garbarnia 
13:50-14:30 Borek - Krakus

5. kolejka: 6.01.2018 
11:20-12:00 Garbarnia - Hutnik 
12:10-12:50 AP 21 - Wisła 
13:00-13:40 Krakus - Prokocim 
13:50-14:30 Jadwiga - Borek

6. kolejka: 20.01.2018 
11:20-12:00 Wisła - Krakus
12:10-12:50 Garbarnia - AP 21 
13:00-13:40 Prokocim - Jadwiga 
13:50-14:30 Hutnik - Borek 

7. kolejka: 27.01.2018 
11:20-12:00 Krakus - Garbarnia 
12:10-12:50 Jadwiga - Wisła 
13:00-13:40 AP 21 - Hutnik 
13:50-14:30 Borek - Prokocim

  Trampkarze  
1. kolejka: 19.11.2017
08:00-08:40 Cracovia - AP Progres Kraków 
08:50-09:30 Wisła Kraków - AP 21 Kraków 
09:40-10:20 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 
10:30-11:10 Krakus Nowa Huta - Bronowianka Kraków

2. kolejka: 26.11.2017 
08:00-08:40 Puszcza - Krakus 
08:50-09:30 Progres - Bronowianka 
09:40-10:20 AP 21 - Garbarnia 
10:30-11:10 Cracovia - Wisła

3. kolejka: 3.12.2017 
08:00-08:40 Garbarnia - Cracovia 
08:50-09:30 Wisła - Progres 
09:40-10:20 Krakus - AP 21 
10:30-11:10 Bronowianka - Puszcza 

4. kolejka: 10.12.2017 
08:00-08:40 AP 21 - Bronowianka 
08:50-09:30 Cracovia - Krakus 
09:40-10:20 Progres - Puszcza 
10:30-11:10 Wisła - Garbarnia

5. kolejka: 7.01.2018 
08:00-08:40 Garbarnia - Progres 
08:50-09:30 Krakus - Wisła 
09:40-10:20 Bronowianka - Cracovia 
10:30-11:10 Puszcza - AP 21

6. kolejka: 21.01.2018 
08:00-08:40 Wisła - Bronowianka 
08:50-09:30 Garbarnia - Krakus 
09:40-10:20 Cracovia - Puszcza 
10:30-11:10 Progres - AP 21 

7. kolejka: 28.01.2018 
08:00-08:40 Krakus - Progres 
08:50-09:30 AP 21 - Cracovia 
09:40-10:20 Bronowianka - Garbarnia 
10:30-11:10 Puszcza - Wisła

  Młodziki  
1. kolejka: 19.11.2017
11:20-12:00 AP 21 Kraków - Krakus Nowa Huta 
12:10-12:50 Wisła Kraków - Progres Kraków 
13:00-13:40 Piast Skawina - Bronowianka Kraków 
13:50-14:30 Garbarnia Kraków - Pcimianka Pcim 

2. kolejka: 26.11.2017 
11:20-12:00 Garbarnia - Krakus 
12:10-12:50 Progres - Pcimianka
13:00-13:40 Bronowianka - AP 21 Kraków 
13:50-14:30 Wisła - Piast

3. kolejka: 3.12.2017 
11:20-12:00 AP 21 Kraków - Wisła 
12:10-12:50 Garbarnia - Bronowianka 
13:00-13:40 Piast - Progres 
13:50-14:30 Pcimianka - Krakus 

4. kolejka: 10.12.2017 
11:20-12:00 Progres - Krakus 
12:10-12:50 Bronowianka - Pcimianka 
13:00-13:40 Wisła - Garbarnia 
13:50-14:30 Piast - AP 21 Kraków

5. kolejka: 7.01.2018 
11:20-12:00 Krakus - Bronowianka 
12:10-12:50 AP 21 - Progres 
13:00-13:40 Garbarnia - Piast 
13:50-14:30 Pcimianka - Wisła

6. kolejka: 21.01.2018 
11:20-12:00 Progres - Bronowianka
12:10-12:50 Wisła - Krakus 
13:00-13:40 Piast - Pcimianka 
13:50-14:30 AP 21 Kraków - Garbarnia

7. kolejka: 28.01.2018 
11:20-12:00 Garbarnia - Progres
12:10-12:50 Pcimianka - AP 21 Kraków 
13:00-13:40 Krakus - Piast 
13:50-14:30 Bronowianka - Wisła




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty