Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
XVII Turniej Młodzików im. Juliana Mytnika: Najlepszy Nowy Sącz2017-05-04 19:43:00

Reprezentacja Nowego Sącza okazała się najlepsza w XVII Turnieju Młodzików im. Juliana Mytnika. Mecze rozgrywano 3 maja w Zbylitowskiej Górze.


Organizatorem i gospodarzem tegorocznej edycji turnieju był Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, a zawody zostały rozegrane na obiektach LKS Dunajec Zbylitowska Góra. Współorganizatorem wydarzenia był Małopolski Związek Piłki Nożnej.


Turniej miał na celu uczczenie pamięci arbitra piłkarskiego Juliana Mytnika, popularyzację piłki nożnej, nabór najlepszych zawodników do szerokiej kadry Małopolski oraz integrację zawodników, trenerów, działaczy.


Nagrody i pamiątkowe upominki dla uczestników wręczali: wiceprezes TOZPN Jerzy Sysło, wiceprezes TOZPN dr Robert Truchan, członek Prezydium Zarządu MZPN Wiesław Biernat, przewodniczący Wydziału Szkolenia MZPN Lucjan Franczak, sekretarz WS MZPN Andrzej Sykta, przedstawiciele WS MZPN Antoni Gawronek, Andrzej Kuźma i Antoni Kotwa.


Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik reprezentacji MZPN Kraków – Adrian Sikora (AP Wisła Kraków)

Najlepszy zawodnik reprezentacji TOZPN Tarnów – Damian Kwarciński (MUKS TAP Tarnów)

Najlepszy zawodnik reprezentacji OZPN Nowy Sącz – Wojciech Gacal (Dobrzanka Dobra)

Najlepszy zawodnik reprezentacji Małopolska zachodnia – Paweł Szemiot (Górnik Libiąż)


Najlepszy strzelec turnieju – Brajan Pogwizd – 4 bramki OZPN Nowy Sącz (Sandecja Nowy Sącz)

Najlepszy bramkarz turnieju – Oskar Rams – OZPN Nowy Sącz (Sandecja Nowy Sącz)


Wyniki:

Tarnów - Kraków 0-2

Małopolska zachodnia - Tarnów 0-1 (gol: Wiktor Uryga)

Tarnów - Nowy Sącz 0-7 (gole: Brajan Pogwizd 2, Wojciech Gacal, Stanisław Hobot, Arkadiusz Orzeł, Michał Tokarczyk, Dawid Filipowicz)

Nowy Sącz - Małopolska zachodnia 3-0 (gole: Wojciech Gacal, Brajan Pogwizd 2)

Kraków - Nowy Sącz 0-0, karne 2-3 (gole dla NS: Wojciech Gacal, Jakub Frączek, Karol Łatka)

Małopolska zachodnia - Kraków 2-3


1. Nowy Sącz              3   7   10-0

2. Kraków                     3   7    5-2

3. Tarnów                     3   3    1-9

4. Małopolska zach.   3   0    2-7


Składy:

NOWY SĄCZ: Kacper Siuta (Wiatr Ludźmierz), Oskar Rams (Sandecja Nowy Sącz) - Maksymilian Firlit (Glinik Gorlice), Wojciech Gacal (Dobrzanka Dobra), Patryk Pietrzak, Karol Łatka, Dawid Filipowicz (Sandecja), Dominik Jabłoński (Dunajec Nowy Sącz), Jakub Frączek (AP 2012 Nowy Sącz), Dominik Paniak (Wiatr Ludźmierz), Stanisław Hobot (Dobrzanka), Wojciech Urbański (Tymbark), Michał Tokarczyk (Sandecja), Antoni Kulawiak (Wiatr Ludźmierz), Kacper Czepielik (Halny Kamienica), Arkadiusz Orzeł, Brajan Pogwizd (obaj Sandecja), Marcel Stróżyk (Muszynianka), Karol Targosz (Huragan Waksmund).

Gole: Pogwizd 4, Gacal 2, Filipowicz, Hobot, Tokarczyk, Orzeł.

Trenerzy: Marek Górecki, Jerzy Czernecki, Andrzej Kuźma.


KRAKÓW: Maksymilian Bień (Krakus Nowa Huta), Kacper Żurek (Progres) - Michał Głogowski, Jakub Sraga, Eryk Stasiak, Filip Jakubowski (wszyscy AP 21 Kraków), Mateusz Leśniak (Krakus) Kacper Przybyłko, Adrian Sikora, Dawid Kuterak, Aleksander Paczka, Kacper Depta (wszyscy AP Wisła Kraków), Wiktor Bularz, Jakub Pestka (obaj Progres), Filip Brzdęk (Tramwaj), Kamil Kaczmarczyk (Garbarnia).

Gole: Kuterak 2, Przybyłko, Depta, Brzdęk.

Trenerzy: Adrian Filipek, Mateusz Stolarski.


TARNÓW: Damian Kwarciński (MUKS TAP Tarnów) - Kacper Żydowski, Krystian Dogoda, Michał Mizera, Tomasz Płaneta, Jakub Gdowski (wszyscy Unia Tarnów), Oliwier Soprych (MUKS TAP), Daniel Wójtowicz, Adrian Kochniarczyk (obaj UKS Westovia), Jakub Węgrzyn, Szymon Mida, Wiktor Uryga, Jakub Ciuruś (wszyscy Okocimski Brzesko), Kacper Rojkowicz (Volley Brzesko), Jakub Mazur (Górnik Siedlec), Kacper Marszalik (Tarnovia).

Gol: Uryga.

Trenerzy: Mirosław Sułek, Jakub Drwal.


MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Jakub Marszałek (Unia Oświęcim), Wojciech Piekarski (Górnik Libiąż) - Paweł Szemiot (Górnik Libiąż), Paweł Biela (Borowik Bachowice), Igor Martyniak (MKS Trzebinia-Siersza), Jakub Lachendro (Unia Oświęcim), Paweł Jakubiec (Soła Oświęcim), Piotr Szemiot (Górnik Libiąż), Tomasz Dziadzio (MKS Trzebinia-Siersza), Karol Dziedzic, Marcin Górkiewicz (obaj Unia Oświęcim), Kacper Kurmanowski (MKS Trzebinia-Siersza), Filip Michałek, Maciej Gołąb (obaj Beskid Andrychów), Mateusz Hoffman (MKS Trzebinia-Siersza), Mateusz Kosowski (Górnik Libiąż), Michał Lasik (Lachy Lachowice).

Gole: Jakubiec, Piotr Szemiot.

Trenerzy: Antoni Gawronek, Bartłomiej Kosowski, Krzysztof Chorąży.


kadra ozpn 2005 ns.jpg
kadra ozpn ns uroczystosc wreczenia nagrod.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty