Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: Małopolska w środku stawki2017-05-02 13:23:00

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Wielki Finał XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Rywalizowano w kategoriach U-10 i U-12 dziewcząt i chłopców. Drużyny z Małopolski zajęły miejsca w środku stawki.


W niedzielę i poniedziałek 64 drużyny z całej Polski rozgrywały mecze na boiskach Legii i Agrykoli, dziś na Narodowym - w obecności prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i trenera reprezentacji Adama Nawałki - odbyły się finały. Dwa tytuły wywalczyły zespoły z Mazowsza, a po jednym Śląsk i Dolny Śląsk.


Spośród małopolskiego kwartetu najlepiej spisał się MUKS Dunajec Nowy Sącz, który w kategorii U-10 chłopców zajął siódme miejsce. SP 18 Tarnów w rywalizacji U-12 chłopców uplasowała się na dziewiątej pozycji, podobnie jak UKS Trójka Staszkówka Jelna w kategorii U-12 dziewcząt. C.A.R. Junior Krzeszowice zajął 11. miejsce w U-10 dziewcząt.

WYNIKI

U-10, dziewczęta:

1. Kobiecy Klub Sportowy Katowice (Śląsk)

2. Beniaminek Krosno (Podkarpacie)

3. UKS SMS Łódź (Łódzkie)

...

11. C.A.R. Junior Krzeszowice (Małopolska)

Finał: ŚLĄSKIE (KKS Katowice) - PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno) 1-1, karne 3-1


Wyniki C.A.R. Junior Krzeszowice:

Eliminacje grupowe:

C.A.R. Junior Krzeszowice - UKS SMS Łódź 0-7

C.A.R. Junior Krzeszowice - UKS 10 Łomża (Podlasie) 6-1

C.A.R. Junior Krzeszowice - UKS Tęcza Bydgoszcz 2-5

Kolejność w grupie: 1. Łódzkie 7 pkt, 2. Kujawsko-Pomorskie 7, 3. C.A.R. Junior Krzeszowice (Małopolska) 3, 4. Podlasie 0.

O miejsca 9-16:

C.A.R. Junior Krzeszowice - SP 5 Malbork (Pomorze) 7-1

C.A.R. Junior Krzeszowice - Varsovia Girls (Mazowsze) 1-3

O 11. miejsce: C.A.R. Junior Krzeszowice - PSP Modliborzyce (Lubelskie) 3-0

U-10, chłopcy:

1. UKS Irzyk Bemowo (Mazowsze)

2. UKS 4 Kostrzyn (Lubuskie)

3. SP 1 Międzychód (Wielkopolska)

...

7. MUKS Dunajec Nowy Sącz (Małopolska)

Finał: LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn) - MAZOWIECKIE (UKS Irzyk Bemowo) 1-2


Wyniki Dunajca:

Eliminacje grupowe:

MUKS Dunajec Nowy Sącz - SP 1 Międzychów (Wielkopolska) 2-0

MUKS Dunajec Nowy Sącz - SP 4 Zambrów (Podlasie) 1-0

MUKS Dunajec Nowy Sącz - Masters Brzeg (Opolskie) 3-1

Kolejność w grupie: 1. MUKS Dunajec Nowy Sącz (Małopolska) 9 pkt, 2. Wielkopolska 6, 3. Opolskie 1, 4. Podlasie 1.

Ćwierćfinał: MUKS Dunajec Nowy Sącz - UKS Orlik Stężyca (Pomorze) 1-2

O miejsca 5-8: MUKS Dunajec Nowy Sącz - SP 18 Olsztyn (Warmńsko-Mazurskie) 3-4

O 7. miejsce: MUKS Dunajec Nowy Sącz - Gol Brodnica (Kujawsko-Pomorskie) 3-0

U-12, dziewczęta:

1. UKS Ząbkovia Ząbki (Mazowsze)

2. KA 4 resPect Kołaczkowice/Krobia (Wielkopolska)

3. Akademia Sportu KSB Lędziny (Śląsk)

...

9. UKS Trójka Staszkówka Jelna (Małopolska)

Finał: WIELKOPOLSKIE (KA 4 resPect) - MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki) 1-2


Wyniki Trójki:

Eliminacje grupowe:

UKS Trójka Staszkówka Jelna - UKS Olimpia Szczecin 1-2

UKS Trójka Staszkówka Jelna - Akademia Sport KSB Lędziny (Śląsk) 0-1

UKS Trójka Staszkówka Jelna - LUKS Biała Nyska (Opolskie) 5-0

Kolejność w grupie: 1. Zachodniopomorskie 7 pkt, 2. Śląsk 6, 3. UKS Trójka Staszkówka Jelna (Małopolska) 3, 4. Opolskie 1.

O miejsca 9-16:

UKS Trójka Staszkówka Jelna - SP Rosochate (Podlasie) 8-0

UKS Trójka Staszkówka Jelna - SP Samborowo (Warmińsko-Mazurskie) 3-1

O 9. miejsce: UKS Trójka Staszkówka Jelna - UKS Piątka Biała Podlaska (Lubelskie) 3-0

U-12, chłopcy:

1. SP 45 Wrocław (Dolny Śląsk)

2. MGUKS Pogoń Zduńska Wola (Łódzkie)

3. UKS AP Reissa Poznań (Wielkopolska)

...

9. SP 18 Tarnów (Małopolska)

Finał: ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola) - DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław) 1-1, karne 1-2


Wyniki SP 18 Tarnów:

Eliminacje grupowe:

SP 18 Tarnów - UKS Niedźwiadek Chełm (Lubelskie) 1-1

SP 18 Tarnów - Rodło Opole 2-2

SP 18 Tarnów - UKS Jedynka Reda (Pomorze) 1-2

Kolejność w grupie: 1. Pomorze 9 pkt, 2. Lubelskie 4, 3. SP 18 Tarnów (Małopolska) 2, 4. Opolskie 1.

O miejsca 9-16:

SP 18 Tarnów - UKS Polonia Słubice (Lubuskie) 1-0

SP 18 Tarnów - MUKP Dąbrowa Górnicza (Śląsk) 1-0

O 9. miejsce: SP 18 Tarnów - SP 27 Kielce (Świętokrzyskie) 2-1

Końcowa klasyfikacja XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

U-10, dziewczęta:

1. ŚLĄSKIE (KKS Katowice)

2. PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)

3. ŁÓDZKIE (UKS SMS Łódź)

4. KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)

5. LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)

6. DOLNOŚLĄSKIE (UKS Wołów)

7. ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)

8. OPOLSKIE (SP 4 Namysłów)

9. MAZOWIECKIE (Varsovia Girls)

10. PODLASKIE (UKS 10 Łomża)

11. MAŁOPOLSKIE (C.A.R. Junior Krzeszowice)

12. LUBELSKIE (PSP Modliborzyce)

13. WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SSP Tylice)

14. WIELKOPOLSKIE (UKS 2 Luboń)

15. ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP Kunów)

16. POMORSKIE (SP 5 Malbork)


U-10, chłopcy:

1. MAZOWIECKIE (UKS Irzyk Bemowo)

2. LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn)

3. WIELKOPOLSKIE (SP 1 Międzychód)

4. POMORSKIE (UKS Orlik Stężyca)

5. ŚWIĘTOKRZYSKIE (AMO I Kielce)

6. WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 18 Olsztyn)

7. MAŁOPOLSKIE (MUKS Dunajec Nowy Sącz)

8. KUJAWSKO-POMORSKIE (Gol Brodnica)

9. ŁÓDZKIE (RAP Radomsko)

10. PODKARPACKIE (AMO Rzeszów)

11. ZACHODNIOPOMORSKIE (MUKS Orzeł 2010 Wałcz)

12. OPOLSKIE (Masters Brzeg)

13. LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)

14. ŚLĄSKIE (UKS Gol Bieruń)

15. PODLASKIE (SP 4 Zambrów)

16. DOLNOŚLĄSKIE (SP 11 Jelenia Góra)


U-12, dziewczęta:

1. MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)

2. WIELKOPOLSKIE (KA 4 resPect)

3. ŚLĄSKIE (Akademia Sportu KSB Lędziny)

4. PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)

5. ŚWIĘTOKRZYSKIE (PSP 7 Ostrowiec Św.)

6. POMORSKIE (UKS Lider Rychnowy)

7. ZACHODNIOPOMORSKIE (UKS Olimpia Szczecin)

8. DOLNOŚLĄSKIE (ZS w Wojborzu)

9. MAŁOPOLSKIE (UKS Trójka Staszkówka Jelna)

10. LUBELSKIE (UKS Piątka Biała Podlaska)

11. ŁÓDZKIE (ULKS Sieradz)

12. WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP Samborowo)

13. KUJAWSKO-POMORSKIE (UKS Tęcza Bydgoszcz)

14. OPOLSKIE (LUKS Biała Nyska)

15. LUBUSKIE (MUKS Stilon Gorzów)

16. PODLASKIE (SP Rosochate)


U-12, chłopcy:

1. DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)

2. ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)

3. WIELKOPOLSKIE (UKS AP Reissa Poznań)

4. KUJAWSKO-POMORSKIE (SP 69 Bydgoszcz)

5. ZACHODNIOPOMORSKIE (SP 51 Szczecin)

6. MAZOWIECKIE (SP 22 Płock)

7. POMORSKIE (UKS Jedynka Reda)

8. LUBELSKIE (UKS Niedźwiadek Chełm)

9. MAŁOPOLSKIE (SP 18 Tarnów)

10. ŚWIĘTOKRZYSKIE (SP 27 Kielce)

11. ŚLĄSKIE (MUKP Dąbrowa Górnicza)

12. OPOLSKIE (UKS Rodło Opole)

13. WARMIŃSKO-MAZURSKIE (SP 19 Elbląg)

14. PODLASKIE (SP 14 Białystok)

15. LUBUSKIE (UKS Polonia Słubice)

16. PODKARPACKIE (SP 9 Dębica)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty