Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Znamy finalistów turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku2017-05-01 15:10:00

Po dwóch dniach emocjonujących zmagań na boiskach Legii i Agrykoli poznaliśmy finalistów XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategoriach U-10 i U-12. Jutro wybiegną na murawę PGE Narodowego i stoczą mecze o złote medale. Transmisja od 10:00 na kanałach Super Polsat i Polsat Sport.


Finał Ogólnopolski Turnieju otworzyła w sobotę parada prawie 700 dzieci. Uczestnicy przemaszerowali błoniami stadionu PGE Narodowego, by na koniec odśpiewać hymn Turnieju i poznać grupowych rywali, z którymi zmierzyli się w niedzielę i poniedziałek na boiskach Legii i Agrykoli. Zebranych powitali Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Sławomir Rusinek, współwłaściciel firmy Tymbark. Ceremonię uświetnił występ skrzypka Tomasza Dolskiego.


Podczas finału ogólnopolskiego rozgrywek zobaczyliśmy w akcji 64 najlepsze drużyny do lat 10 i 12 z całej Polski. Pierwszy gwizdek Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozbrzmiał w niedzielę o godzinie 10, kiedy to rozpoczęła się faza grupowa Turnieju. W poniedziałek rozegrana została faza pucharowa, w której wyłoniono finalną klasyfikację w poszczególnych kategoriach (miejsca 3-16) oraz finalistów, którzy zagrają na PGE Narodowym.


I tak, województwo śląskie reprezentować będzie drużyna KKS Katowice (kategoria U-10), która zagra z piłkarkami z Beniaminka Krosno z Podkarpacia. Województwo lubuskie reprezentowane przez chłopców z UKS 4 Kostrzyn zmierzy się z UKS Irzyk z Mazowsza (kategoria U-10). W kategorii do lat 12 dziewczynki z KA 4 ResPect (woj. wielkopolskie) zagrają z UKS Ząbkovią Ząbki (woj. mazowieckie). W ostatnim finałowym pojedynku spotkają się chłopcy z MUKS Pogoń Zduńska Wola (woj. łódzkie) i 12-latkowie z SP 45 we Wrocławiu (woj. dolnośląskie).


Zwycięzców XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” poznamy już jutro podczas Wielkiego Finału na PGE Narodowym. Każdy bilet na finał Pucharu Polski upoważnia do wejścia 2 maja od godz. 10 na mecze finałowe Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wszyscy, którzy 2 maja nie pojawią się osobiście na PGE Narodowym mogą śledzić na żywo transmisję meczów finałowych w kanałach Super Polsat i Polsat Sport. Bezpośrednio z PGE Narodowego mecze dzieci skomentują Mateusz Borek oraz Łukasz Wiśniowski.


Terminarz finałowych spotkań:

10:00 – Początek transmisji w Polsat Sport

10:10 – Początek transmisji w Super Polsat

10:15 – 10:40 (U-10 DZ) ŚLĄSKIE (KKS Katowice) v PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)

10:45 – 11:10 (U-10 CH) LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn) v MAZOWIECKIE (UKS Irzyk) 

11:30 – 11:55 (U-12 DZ) WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect) v MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)

12:00 – 12:25 (U-12 CH) ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola) v DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)


finaly_ogolnopolskie_z_podworka_na_stadion_o_puchar_tymbarku-flesz_wielki_final-fot.cyfrasport.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty