Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Kraków: Zakończył się halowy turniej 399 drużyn2017-04-14 13:00:00

Dobiegły końca halowe rozgrywki młodzieżowe o mistrzostwo Krakowa organizowane przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. W turniejach juniorów, juniorów młodszych, trampkarzy, młodzików, orlików, żaków i skrzatów w sezonie 2016/2017 wzięło udział 399 drużyn.


Mecze odbywały się przez prawie pięć miesięcy - od 19 listopada 2016 do 9 kwietnia 2017. Grano pod balonem Fame Sport przy ul. Dekerta, grano na obiektach Com-Com Zone w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego - w starej i nowej hali oraz pod balonem, grano także pod balonem Wandy.


W ligach elity w czterech kategoriach wiekowych brały udział 32 drużyny, natomiast do rozgrywek trampkarzy zgłosiło się 50 zespołów, młodzików - 72, orlików starszych - 71, orliki młodszych - 27, żaków starszych - 61, żaków młodszych - 26 i skrzatów - 23. W turniejach Podokręgu Kraków dla juniorów uczestniczyło 37 ekip.

Wyniki krakowskich rozgrywek halowych młodzieży w sezonie 2016/2017

ELITA

Juniorzy starsi: 1. AS Progres Kraków, 2. Garbarnia Kraków, 3. Hutnik Kraków, 4. Krakus Nowa Huta, 5. MKS SMS Kraków, 6. Prokocim Kraków, 7. Puszcza Niepołomice, 8. Dalin Myślenice

Juniorzy młodsi: 1. Hutnik Kraków, 2. AP 21 Kraków, 3. AS Progres Kraków, 4. Cracovia, 5. TS Wisła Kraków, 6. Garbarnia Kraków, 7. MKS SMS Kraków, 8. Dalin Myślenice

Trampkarze: 1. TS Wisła Kraków, 2. AS Progres Kraków, 3. Cracovia, 4. Krakus Nowa Huta, 5. AP 21 Kraków, 6. Puszcza Niepołomice, 7. Borek Kraków, 8. AP Gołcza

Młodzicy: 1. AP 21 Kraków, 2. TS Wisła Kraków, 3. Bronowianka Kraków, 4. AS Progres Kraków, 5. Garbarnia Kraków, 6. Cracovia, 7. Pcimianka, 8. Krakus Nowa Huta

Halowe mistrzostwa Podokręgu PN Kraków

Juniorzy: 1. AP Kmita Zabierzów, 2. Tramwaj Kraków, 3. Nadwiślan Kraków, 4. Zieleńczanka, 5-8. Sparta Kazimierza Wielka, Zwierzyniecki Kraków, Orzeł Piaski Wielkie, Wiślanie Jaśkowice (uczestniczyło 14 drużyn)

Juniorzy młodsi: 1. Tramwaj Kraków, 2. Górnik Wieliczka, 3. Krakus Swoszowice, 4-6. Jadwiga Kraków, Pogoń Miechów, Puszcza Niepołomice, 7-12. Hutnik II Kraków, Wieczysta Kraków, Orzeł Myślenice, Krakus Nowa Huta, Kmita Zabierzów, Prokocim Kraków (uczestniczyły 23 drużyny)

Mistrzostwa i ligi Krakowa

56. Halowe Mistrzostwa Krakowa trampkarzy (rocznik 2002):

1. Akademia Piłkarska 21 II Kraków

2. Orzeł Myślenice

3. Pcimianka Pcim

4-6. Kolejarz-Prokocim Kraków, Wieczysta Kraków, Prądniczanka Kraków

7-12. Clepardia Kraków, Victoria Kraków, Szkółka Piłkarska B&T Trzciana, Watra Zawoja, Borek II Kraków, Wawel Kraków

Finały: AP 21 II - Pcimianka 3-0, AP 21 II - Orzeł 2-0, Orzeł - Pcimianka 2-0.


56. Halowe Mistrzostwa Krakowa młodzików (rocznik 2004):

1. Hutnik Kraków

2. Pogoń Skotniki

3. AP Wisła Czarny Dunajec

4. Garbarnia Kraków

5-8. Borek Kraków, Milenium Skawina, ZSS Unia Tarnów, Pogoń Miechów

Finał: Hutnik - Pogoń 1-0; o 3. miejsce: AP Wisła - Garbarnia 2-2 (karne 3-1)


24. Halowa Liga orlików starszych (rocznik 2006):

1. Piast Skawina

2. MUKS Dunajec Nowy Sącz

3. SS Polonia Kraków

4. Garbarnia Kraków

5-8. Kmita Zabierzów, Słowik Olkusz, Jadwiga Kraków, Szkoła Futbolu Staniątki

Finał: Piast - Dunajec 2-0; o 3. miejsce: Polonia - Garbarnia 6-0


2. Halowa Liga orlików młodszych (rocznik 2007):

1. AP Orbita Bukowno

2. Jadwiga III Kraków

3. AP Wisła Brzeźnica

4-6. Bronowianka Kraków, Szkoła Futbolu Staniątki, Wizard Football Academy Kraków

Finały: Orbita - AP Wisła 2-1, Orbita - Jadwiga III 1-0, Jadwiga III - AP Wisła 3-0.


14. Halowa Liga żaków starszych (rocznik 2008):

1. Borek Kraków

2. Garbarnia Kraków

3. SS Polonia Kraków

4-6. Bronowianka Kraków, AF Ochojno, Słowik Olkusz

7-12. AP 21 Kraków, Karpaty Siepraw, SS Polonia II Kraków, UKS Ul 40 Kraków, AS Płaszów/Futbol Academy, Clepardia Kraków

Finały: Borek - Garbarnia 1-0, Borek - Polonia 4-0, Garbarnia - Polonia 1-1.


2. Halowa Liga żaków młodszych (rocznik 2009):

1. AP Wisła Brzeźnica

2. AP Czarni Kraków

3. Bronowianka Kraków

4-6. Szkoła Futbolu Staniątki, AS Progres II Kraków, Słowik Olkusz

Finały: AP Czarni - Bronowianka 2-1, AP Wisła - Bronowianka 2-1, AP Wisła - AP Czarni 2-2 (karne 6-5)


1. Halowa Liga skrzatów (rocznik 2010-11):

1. Nowohucka AS Wanda Kraków

2. Jadwiga Kraków

3. Bronowianka Kraków

4. Milenium Skawina

5-8. AS Progres Kraków, Błękitni Modlnica, Baszta Kraków, Krakowska Szkoła PN Pogoń II Skotniki

Finał: Nowohucka AS Wanda - Jadwiga 0-0 (karne 2-1); o 3. miejsce: Bronowianka - Milenium 3-1


MZPN




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty