Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Patryk Zaucha strzelił Szwajcarom2016-05-20 19:37:00

Piłkarska reprezentacja Polski do lat 16 przegrała z rówieśnikami ze Szwajcarii po rzutach karnych w drugim meczu turnieju UEFA Development. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a bramkę dla biało-czerwonych w 4. minucie zdobył Patryk Zaucha (Cracovia). Samobójcze trafienie na 10 minut przed końcem meczu zaliczył Jakub Borowiak.

W ostatnim spotkaniu, 22 maja, podopieczni trenera Roberta Wójcika zmierzą się z Danią.

Starogard Gdański: Polska – Szwajcaria 1-1 (1-0), karne 3-4

1-0 Patryk Zaucha 4

1-1 Jakub Borowiak 80 (samob.)

Sędziował Łukasz Ostrowski (Szczecin).

POLSKA: Paweł Sokół - Szymon Zalewski, Jakub Borowiak, Sebastian Walukiewicz, Marcel Stefaniak - Tymoteusz Klupś (80 Karol Wengrzik), Przemysław Bargiel, Jakub Sinior (53 Jakub Kiwior), Błażej Starzycki (79 Mateusz Praszelik), Patryk Zaucha (41 Kacper Wełniak) - Hubert Sobol (41 Michał Skóraś)