Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
20 drużyn 9-latków w międzynarodowym turnieju2011-11-17 22:22:00

Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy i Sport J&J Center Skotniki zapraszają na międzynarodowy halowy turniej piłkarski orlików rocznika 2002 - FOR BG CUP 2011.


Zawody odbędą się 19/20 listopada w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym J&J Sport Center w Krakowie-Skotnikach przy ul. Winnickiej 40. Oprócz sportowego mają one cel charytatywny jakim jest wsparcie dla Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy FOR BG zajmującej się ułatwianiem ludziom niepełnosprawnym dostępu do aren sportowych.

Uczestnicy turnieju:

Grupa A
Cracovia
OBFZ Rožňava (Słowacja)
Sprint Katowice
Motor Lublin
Lechia Gdańsk

Grupa B
Lech Poznań
Hutnik Kraków
Benecol Košice (Słowacja)
Arka Gdynia
Stadion Śląski Chorzów

Grupa C
Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec
UKS Raków Częstochowa
UKS 6 Jasło
MFK Košice (Słowacja)

Grupa D
Wisła Kraków
APN Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Polonia Bytom
Santos Gdańsk

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

Dzień pierwszy - sobota, 19.11.2011
8:30 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy A i B
13:48 – Zakończenie rozgrywek grup A i B
13:50 – Rozpoczęcie rozgrywek grupy C i D
19:08 – Zakończenie pierwszego dnia turnieju

Dzień drugi - niedziela, 20.11.2011
8:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał B
12:15 – Rozpoczęcie gier finałowych, Finał A
16:15 – Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród

TERMINARZ ELIMINACJI - sobota, 19 listopada 2011

1 8:30-8:44 A Cracovia - OBFZ Rožňava (SK)
2 8:46-9:00 B Lech Poznań - Hutnik Kraków
3 9:02-9:16 A Sprint Katowice - Motor Lublin
4 9:18-9:32 B Benecol Košice (SK) - Arka Gdynia
5 9:34-9:48 A Lechia Gdańsk - Cracovia
6 9:50-10:04 B Stadion Śląski Chorzów - Lech Poznań
7 10:06-10:20 A OBFZ Rožňava (SK) - Sprint Katowice
8 10:22-10:36 B Hutnik Kraków - Benecol Košice (SK)
9 10:38-10:52 A Motor Lublin - Lechia Gdańsk
10 10:54-11:08 B Arka Gdynia - Stadion Śląski Chorzów
11 11:10-11:24 A Cracovia - Sprint Katowice
12 11:26-11:40 B Lech Poznań - Benecol Košice (SK)
13 11:42-11:56 A OBFZ Rožňava (SK) - Motor Lublin
14 11:58-12:12 B Hutnik Kraków - Arka Gdynia
15 12:14-12:28 A Sprint Katowice - Lechia Gdańsk
16 12:30-12:44 B Benecol Košice (SK) - Stadion Śląski Chorzów
17 12:46-13:00 A Motor Lublin - Cracovia
18 13:02-13:16 B Arka Gdynia - Lech Poznań
19 13:18-13:32 A Lechia Gdańsk - OBFZ Rožňava (SK)
20 13:34-13:48 B Stadion Śląski Chorzów - Hutnik Kraków
21 13:50-14:04 C Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
22 14:06-14:20 D Wisła Kraków - APN Raków Częstochowa
23 14:22-14:36 C UKS Raków Częstochowa - UKS 6 Jasło
24 14:38-14:52 D Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
25 14:54-15:08 C MFK Košice (SK) - Legia Warszawa
26 15:10-15:24 D Santos Gdańsk - Wisła Kraków
27 15:26-15:40 C Zagłębie Sosnowiec - UKS Raków Częstochowa
28 15:42-15:56 D APN Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
29 15:58-16:12 C UKS 6 Jasło - MFK Košice (SK)
30 16:14-16:28 D Polonia Bytom - Santos Gdańsk
31 16:30-16:44 C Legia Warszawa - UKS Raków Częstochowa
32 16:46-17:00 D Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
33 17:02-17:16 C Zagłębie Sosnowiec - UKS 6 Jasło
34 17:18-17:32 D APN Raków Częstochowa - Polonia Bytom
35 17:34-17:48 C UKS Raków Częstochowa - MFK Košice (SK)
36 17:50-18:04 D Śląsk Wrocław - Santos Gdańsk
37 18:06-18:20 C UKS 6 Jasło - Legia Warszawa
38 18:22-18:36 D Polonia Bytom - Wisła Kraków
39 18:38-18:52 C MFK Košice (SK) - Zagłębie Sosnowiec
40 18:54-19:08 D Santos Gdańsk - APN Raków Częstochowa




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty