Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Beskid na czele2020-08-23 13:27:00

W trzeciej kolejce IV ligi zachodniej Beskid Andrychów wygrał trzeci mecz i samodzielnie przewodzi w tabeli. Bez straty punktu są także zespoły Pcimianki i Wiślan Jaśkowice, ale te rozegrały po dwa spotkania.


Wiślanie Jaśkowice - LKS Śledziejowice 5-0 (1-0)

1-0 Michał Kowalik 15

2-0 Bartosz Czarnecki 56

3-0 Bartosz Czarnecki 59

4-0 Maciej Wcisło 82

5-0 Monsuru Adisa 83

Sędziowali: Maciej Górski - Jan Moskal, Damian Cichoń (KS Kraków). Żółte kartki; Kamil Dudzik, Taras Hevlych (obaj Śledziejowice).


Dalin Myślenice - Nowa Proszowianka Proszowice 1-0 (0-0)

1-0 Dawid Kałat 67

Sędziowali: Marcin Kusak - Szymon Krawczyk, Radosław Bartuś (KS Oświęcim). Żółte kartki: Andrzej Biel, Szymon Burkat, Adrian Grzybek, Bartłomiej Ostafin - Mateusz Król, Dawid Wrona.


Beskid Andrychów - Sokół Kocmyrzów 2-1 (0-1)

0-1 Mateusz Stec 42

1-1 Artur Różycki 53

2-1 Mariusz Sobala 79

Sędziowali: Maksymilian Wróblewski - Jakub Czekaj, Krystian Chrabąszcz (KS Brzesko). Żółte kartki: Kamil Karcz, Tomasz Moskała, Artur Różycki, Michał Tylek, Kacper Zaremba - Piotr Cholewa, Michał Guja, Paweł Pasionek, Piotr Przybyś, Tomasz Targosz.


MKS Trzebinia - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-2 (2-1)

1-0 Paweł Piskorz 21

2-0 Paweł Piskorz 39

2-1 Mykola Zhydkov 42

3-1 Mateusz Marszałek 62

4-1 Jan Martynik 74

4-2 Grzegorz Kmiecik 84

Sędziowali: Szymon Putek - Konrad Chylewski, Igor Wojas (KS Wadowice). Żółte kartki: Szymon Barczyk, Miłosz Korcz, Jan Martyniak - Filip Grotkowski, Grzegorz Kmiecik.


Unia Oświęcim - LKS Jawiszowice 2-1 (1-0)

1-0 Arkadiusz Czapla 3

1-1 Przemysław Pitry 68 (karny)

2-1 Michał Szewczyk 79

Sędziowali: Tomasz Biela - Łukasz Marek, Łukasz Chowaniec (KS Kraków). Żółte kartki: Konrad Powała, Dawid Rzeszutko, Arkadiusz Ryś, Kamil Szewczyk - Marcin Herman, Michał Jura.


Clepardia Kraków - LKS Rajsko 6-0 (4-0)

1-0 Piotr Apostolski 18

2-0 Łukasz Próchno 24 (karny)

3-0 Piotr Bąk 38

4-0 Damian Matyja 45

5-0 Krzysztof Sadowski 73

6-0 Arkadiusz Chlebowski 78

Sędziowali: Łukasz Kogut - Stefan Mac, Szymon Olchawa (KS Nowy Sącz). Żółte kartki: Damian Matyja - Patryk Kowalik, Bartłomiej Mika, Mateusz Piwowar.


Orzeł Ryczów - Puszcza II Niepołomice 3-2 (1-1)

0-1 Kamil Gałka 27

1-1 Wojciech Wojcieszyński 45 (karny)

2-1 Bartłomiej Biela 46

2-2 Jakub Wojtaszek 65

3-2 Arkadiusz Garzeł 90+1

Sędziowali: Przemysław Grębski - Jan Horowski, Dawid Marcisz (KS Nowy Sącz). Żółte kartki: Kamil Gałka, Grzegorz Jagła, Patryk Małota, Tomasz Wacławik, Krzysztof Wróblewski, Michał Zając - Dawid Pluta.


Niedziela

Słomniczanka Słomniki - Garbarnia II Kraków 3-0 (0-0)

1-0 Piotr Sarota 50

2-0 Piotr Sarota 67 (karny)

3-0 Andrzej Filipek 83

Sędziowali: Łukasz Łabaj - Radosław Bartuś, Dariusz Wanat (KS Oświęcim). Żółte kartki: Jakub Berliński, Bartosz Bieszczanin, Andrzej Filipek, Piotr Sarota, Robert Widawski - Jakub Dziarkowski, Paweł Kloc.


Orzeł Piaski Wielkie - KS Chełmek 2-1 (1-1)

1-0 Mateusz Ciesielski 32

1-1 Dawid Nagi 36 (karny)

2-1 Jan Kret 88

Sędziowali: Maciej Cisiński - Szymon Krawczyk, Szymon Dziadowiec (KS Oświęcim). 

(G)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty