Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia bez Czarnych Staniątki, ale z rezerwami Puszczy?2020-05-21 07:19:00

Grupa zachodnia IV ligi w Małopolsce, która w nowym sezonie będzie się składać z 22 drużyn (21 w przypadku wygrania planowanych spotkań barażowych przez Cracovię II z Unią Tarnów), ma czterech beniaminków: Proszowiankę Proszowice, Garbarnię II Kraków, LKS Śledziejowice i KS Chełmek. 


W tym gronie zabraknie Czarnych Staniątki, które w tym tygodniu wycofały się z powodu problemów finansowo-organizacyjnych (zagrają w klasie okręgowej lub A klasie; decyzja w klubie jeszcze nie zapadła). Akces do IV ligi oficjalnie zgłosiła natomiast Puszcza Niepołomice; I-ligowiec chce powołać do życia drużynę rezerw. Do Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wpłynął już wniosek, a decyzję o ewentualnym przystąpieniu niepołomiczan do gry w IV lidze podejmie Zarząd MZPN. Przypomnijmy, że przed rokiem do IV lig dołączono rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Cracovii i Wisły.


O ostatecznym składzie obu grup IV ligi dowiemy się w połowie czerwca, a więc po terminie zgłaszania drużyn do nowych rozgrywek i zakończeniu procesu licencyjnego.

(AnGo)


czarni1.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty