Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Dalin z Hutnikiem zagra w październiku2017-09-21 17:57:00

Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wyraził dzisiaj zgodę na przełożenie najciekawszego meczu weekendu w IV lidze zachodniej. Dwie najlepsze aktualnie drużyny - Dalin i Hutnik - przysłały pisma z prośbą o zmianę terminu z uwagi na rozmokłe boisko w Myślenicach. Spotkanie zostało przeniesione na 18 października 2017 r.


Z urzędu mecze lig, których organizatorem jest MZPN, nie zostaną przełożone. Sporo spotkań odbędzie się na sztucznych murawach, stąd zespoły chcące przełożyć potyczki muszą się porozumieć między sobą lub poczekać na przyjazd sędziów.

W IV lidze ciekawy mecz sąsiadów zza miedzy, czyli Węgrzc i Michałowianki, rozegrany zostanie w Nowej Hucie na sztucznej trawie Com-Com Zone. Zadecydowali o tym trenerzy - Michał Wiącek i Dariusz Siekliński.


W Pcimiu przed tygodniem spotkanie z Wiślanką Grabie nie doszło do skutku, bowiem murawa była zalana po opadach deszczu. Teraz jest podobnie, stąd decyzja o zmianie gospodarza meczu Pcimianka - Orzeł Ryczów. - Na dzisiaj da się u nas grać - powiedział nam kierownik drużyny z Ryczowa Stefan Komendołowicz. Pcimianka proponowała sztuczną trawę w Myślenicach, na co nie wyrazili zgody przeciwnicy. Stąd decyzja o grze w Ryczowie.

(ST) 
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty