Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia (4): Wiślanka i Dalin bez straty punktu2017-08-27 12:05:00

W IV lidze zachodniej na czele dwa zespoły, które po 4. kolejce mają komplet punktów. To Wiślanka Grabie i Dalin Myślenice.

  Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów 3-3 (1-1)

0-1 Dawid Szymula 20

1-1 Łukasz Kowalczyk 45

2-1 Łukasz Kowalczyk 48

2-2 Klemens Drobniak 59

3-2 Paweł michalski 76

3-3 Klemens Drobniak 90

Sędziowali: Dawid Kogut - Jacek Hajduk, Paweł Fido (KS Żabno). Żółte kartki: Łukasz Kowalczyk, Kamil Kupiec, Krzysztof Wojniak - Sławomir Para, Dawid Pluta, Damian Skwarczeński.

 TS Węgrzce - Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 (1-0)

1-0 Dawid Witko 20

2-0 Dawid Witko 62

3-0 Dawid Witko 80 (karny)

Sędziowali: Krzysztof Tokarczyk - Jan Kurek, Michał Ślazyk (KS Limanowa). Żółte kartki: Bartłomiej Zasadni - Szymon Dulias, Michał Gawron, Paweł Sołtys. 

 Beskid Andrychów - Pcimianka Pcim 2-5 (1-2)

1-0 Maciej Stróżak 24 (karny)

1-1 Kacper Sołtys 26 (karny)

1-2 Kacper Sołtys 44

1-3 Kacper Sołtys 48 (karny)

2-3 Wojciech Dybał 87

2-4 Mateusz Dąbrowa 90+

2-5 Kacper Sołtys 90+

Sędziował Jan Pawlikowski z Poronina.

 Dalin Myślenice - Michałowianka 2-0 (1-0)

1-0 Dawid Kałat 38

2-0 Mateusz Kawula 82

Sędziowali: Szymon Zamarlik - Szymon Krawczyk, Bogdan Wanat (KS Oświęcim). Żółte kartki: Mateusz Kawula, Tomasz Stelmach - Mateusz Wilk.

 Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim 1-2 (0-1)

0-1 Maciej Iwański 20 (karny)

1-1 Tomasz Szczytyński 49

1-2 Bartosz Praciak 66

Sędziowali: Tomasz Kubik - Janusz Zwieńczak, Mirosław Flasza (KS Bochnia).

 Górnik Wieliczka - Jutrzenka Giebułtów 2-1 (2-0)

1-0 Robert Ślęczka 1

2-0 Michał Iliński 45+ (samob.)

2-1 Paweł Wojdała 72

Sędziowali: Dominik Hebda - Sławomir Pudło, Patryk Świerczek (KS Brzesko). Żółte kartki: Kamil Czarnecki, Dominik Filipowski, Tomasz Kalicki, Konrad Nowak, Robert Ślęczka - Tomasz Kaczor, Tomasz Kawa, Jakub Niedźwiedź, Rafał Tabak. Czerwona kartka - Tomasz Kaczor (Jutrzenka w 55 min, druga żółta).

 Wiślanka Grabie - KS Olkusz 5-2 (2-2)

1-0 Łukasz Furga 3

1-1 Artur Terbalian 16

2-1 Łukasz Furga 35 karny 

2-2 Maciej Kasprzyk 43 

3-2 Szymon Kiwacki 66

4-2 Rafał Kmak 70 

5-2 Paweł Czajka 90

Sędziowali: Dawid Pająk - Ireneusz Warchał, Szymon Putek (KS Wadowice).

 Hutnik Kraków - Iskra Klecza 2-0 (0-0)

1-0 Krzysztof Świątek 60

2-0 Hubert Pachowicz 68

(ST)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty