Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Iskra Klecza jednak zagra (akt.)2017-06-30 15:49:00

Iskra Klecza zostaje w czwartej lidze zachodniej! Dzisiaj, w ostatnim dniu sezonu 2016/2017, zarząd klubu odwołał poprzednie pismo i zarazem zgłosił drużynę seniorów do rozgrywek w sezonie 2017/2018.


Problem w tym, że odchodzi z klubu sponsor, prezes i wiceprezes, a więc niezbędne będzie nadzwyczajne walne zgromadzenie i wybór nowych władz. Ciekawy będzie także skład drużyny, którą będzie czekać twarda walka o utrzymanie w czwartej lidze.

(ST)


W oświadczeniu zarządu LKS Iskra Klecza Dolna do MZPN czytamy m.in. (wersja oryginalna):

"Zarząd wnosi o cofnięcie zgłoszonej przez prezesa LKS Klecza Dolna anulacji uczestnictwa klubu w rozgrywkach 4 ligi w nadchodzącym sezonie i przywrócenie uczestnictwa LKS Klecza Dolna na dotychczasowych zasadach. Zarząd oświadcza niniejszym, że zaistniały stan faktyczny spowodowany był niewłaściwym obiegiem informacji pomiędzy Prezesem a Zarządem LKS Klecza Dolna.

(...) Przyczyną obecnych trudności jest wycofanie się sponsora strategicznego. Sytuacja ta dla każdego klubu jest niezwykle trudna. Wywołuje uzasadnione obawy co do przyszłości. 

(...) Decyzja została podjęta bez stosownych konsultacji, pod wpływem nagłych trudności ekonomicznych. Tam gdzie widziano tylko zagrożenie dla dalszego istnienia klubu, Zarząd i członkowie Klubu dostrzegli szanse na pokonanie trudności.


(...) Zarząd LKS Klecza Dolna oświadcza, że dopełni wszelkich możliwych starań celem znalezienia sponsora i zapewnienia klubowi godnego bytu na przyszłość".


iskra_2840.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty