Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga wschodnia: Barciczanka i Limanovia solidarnie przegrały2017-05-21 18:43:00

W IV lidze wschodniej faworytów do zajęcia pierwszego miejsca premiowanego meczami barażowymi z mistrzem IV ligi zachodniej jest dwóch - Limanovia i Barciczanka. Oba te zespoły w 26. kolejce solidarnie przegrały swoje spotkania.

Watra Białka Tatrzańska wygrała 2-1 z Limanovią kończąc serię 15 kolejnych meczów zespołu z Limanowej bez porażki. Podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza nie potrafili wykorzystać faktu, że Watra od 20 minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Andrzeja Rabińskiego.

Barciczanka od 26 minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Pawła Szczepanika. W 87 min Szymon Skrzypiec, a w 90 min Adam Bajdel (obaj Skalnik) opuścili murawę po drugich żółtych kartkach. Jakby mało było emocji, to po podczas schodzenia do szatni - przy biernej postawie służb porządkowych - sędziego zaatakował słownie jeden z kibiców i wezwano policję.

Barciczanka Barcice - Skalnik Kamionka Wielka 0-1 (0-0)

0-1 Adam Bajdel 90+

Sędziował Mariusz Kuś z Tarnowa, który pokazał aż 10 żółtych i 3 czerwone kartki.

Watra Białka Tatrzańska - Limanovia 2-1 (2-0)

1-0 Tomasz Kołbon 6

2-0 Konrad Buć 44

2-1 Kamil Kurczab 80

Sędziował Paweł Bagan z Krakowa.

Barciczanka gra jeszcze z Popradem Rytro (wyjazd), Drwinią (d), Bocheńskim KS (w), Popradem Muszyna (d) i zaległy z Lubaniem Maniowy (w).

Limanovia ma przed sobą mecze z KS Tymbark (d), Tarnovią (w), Sokołem Borzęcin Górny (d) i Skalnikiem Kamionka Wielka (d).