Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Dalin stracił punkty z Pcimianką2016-11-28 13:42:00

Wydział Gier MZPN na poniedziałkowym posiedzeniu zweryfikował wynik meczu IV ligi zachodniej pomiędzy Dalinem Myślenice a Pcimianką Pcim (23.11.2016 r.). Wynik z boiska (2-0 dla Dalinu) został zweryfikowany jako walkower 0-3 na niekorzyść Dalinu.


W rozegranych zawodach w drużynie z Myślenic wystąpił nieuprawniony zawodnik. W 85 minucie meczu w drużynie Dalinu nastąpiła wymiana gracza; za zawodnika nr 18 wszedł zawodnik nr 13 Rafał Ogrodny, który nie był wpisany do sprawozdania zawodów.


Postanowienia PZPN do przepisów gry w piłkę nożną 2016/17, Artykuł 3 - zawodnicy, punkt 4 - składy drużyn mówią: "Przed rozpoczęciem każdych zawodów kierownicy drużyn wpisują czytelnie do protokołu imiona i nazwiska zawodników oraz zawodników rezerwowych. Kapitan i kierownik każdej drużyny, czytelnie podpisują wypełnione składy drużyn, poświadczając w ten sposób uprawnienia do udziału w zawodach zgłoszonych przez nich zawodników i zawodników rezerwowych. Do wzięcia udziału w zawodach uprawnieni są jedynie zawodnicy i zawodnicy rezerwowi wpisani do protokołu przed rozpoczęciem meczu".
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty