Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Pierwsza porażka rezerw Cracovii2016-11-11 15:34:00

Dopiero w 15. kolejce IV ligi zachodniej pierwszej porażki w tym sezonie doznały rezerwy Cracovii ulegając na własnym boisku Unii Oświęcim 2-3. Niespodziankami są porażki Proszowianki ze Skawinką i Jutrzenki z Sosnowianką.


Piątek, 11 listopada

 Hutnik Nowa Huta – Wiślanka Grabie 4-2 (1-2)

0-1 Szymon Kiwacki 7

0-2 Marcin Giermek 33

1-2 Mateusz Kotwica 44

2-2 Patryk Kołodziej 67

3-2 Damian Serafin 72

4-2 Michał Guja 87

Sędziowali: Jonasz Kita - Michał Gębala, Jakub Kita (KS Chrzanów). Żółte kartki: Michał Guja, Wojciech Wiatr - Marcin Robak.

HUTNIK: Jasowicz - Antoniak, Kołodziej, Tyrpuła, Wiatr (63 Serafin), Król, Kędziora, Duniec, Świątek, Guja, Kotwica (83 Dyląg). Trener: Leszek Janiczak.

WIŚLANKA: Cieśla - Pasionek, Robak, Kuligowski, Dudek, Tarasek, Zięba (73 Jurek), Nowak (83 Warylak), Filipowski (65 Manterys), Giermek (78 Kmak), Kiwacki. Trener: Paweł Zegarek.

 Wiślanie Jaśkowice - Iskra Klecza 3-0 (1-0)

1-0 Paweł Szwajdych 18

2-0 Dawid Białek 56

3-0 Michał Morawski 75

Sędziowali: Konrad Karaśkiewicz - Szymon Krawczyk, Szymon Zamarlik (KS Oświęcim). Żółte kartki: Mateusz Krasuski - Dawid Balon, Adam Frączek.

 Nowa Proszowianka Proszowice - Skawinka Skawina 0-1 (0-0)

0-1 Monsuru Adisa 50

Sędziowali: Lucjan Wesołowski - Łukasz Łabaj, Piotr Gębczyk (KS Oświęcim). Żółte kartki: Damian Danaj, Dariusz Matacz - Adam Przeniosło. Czerwone kartki: Mateusz Lampart (80, Proszowianka, uderzenie przeciwnika w twarz), Dariusz Matacz (90, Skawinka, druga żółta).

 Cracovia II - Unia Oświęcim 2-3 (1-1)

1-0 Anton Karaczanakow 35

1-1 Bartosz Praciak 41

2-1 Eryk Ceglarz 54

2-2 Bartosz Praciak 57

2-3 Mariusz Dziubek 79

Sędziowali: Łukasz Dragan - Ireneusz Warchał, Paweł Krasa (KS Wadowice). Żółte kartki: Diego Ferraresso - Jakub Kocoń, Patryk Malik.

 Jutrzenka Giebułtów - Sosnowianka Stanisław Dolny 1-2 (1-0)

1-0 Kacper Kęska 17

1-1 Jakub Pułka 73

1-2 Jakub Pułka 78

Sędziowali: Michał Matyjaszek - Marcin Kusak, Miłosz Socha (KS Oświęcim). Żółte kartki: Grzegorz Bizoń, Paweł Wojdała - Piotr Madejski.

  Michałowianka - TS Węgrzce 1-1 (0-1)

0-1 Dawid Witko 24

1-1 Paweł Michalski 56

Sędziowali: Wojciech Curyło - Jarosław Mikołajewski, Łukasz Chowaniec (KS Kraków).

 

Sobota, 12 listopada

 Beskid Andrychów - Orzeł Piaski Wielkie 2-0 (1-0)

1-0 Tomasz Moskała 29

2-0 Mathieu Scalet 81


Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim mecz się nie odbył, bowiem boisko nie nadawało się do gry.

(ST)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty