Strona główna > Główna środek > IV liga
Cracovia grała z Cracovią2015-03-26 19:26:00

W dzisiejszym wewnętrznym sparingu pierwsza drużyna Cracovii pokonała rezerwę 6-0.

6-0 Jendrisek 69

Cracovia (I połowa): Stępniowski, Rymaniak, Żytko, Polczak, Wdowiak, Covilo, Dąbrowski, Cetnarski, Marciniak, Zjawiński, Ortega.

Cracovia (II połowa): Wilk, Nykiel, Żytko, Polczak, Jaroszyński, Deleu, Szeliga, Cetnarski, Diabang, Kita, Jendrisek.

Cracovia II: Kwiatkowski - Moskal (36 Piekarski), Bartosz, Kłusek, Kuligowski (43 Poznański) - Krasuski (36 Chochołek), Kotwica (36 Szymczak), Zejdler - Panek (48 Dobosz), Szewczyk (51 Gala), Stanek (45 Kiebzak).

Pierwsza bramka padła w 9. minucie. Dariusz Zjawiński idealnie obsłużył Ortegę, który płaskim strzałem pokonał Bartosza Kwiatkowskiego. Kilkanaście minut później było 2-0. Mateusz Wdowiak wdarł się w pole karne i trafił idealnie pod poprzeczkę. Trzeciego gola dla pierwszego zespołu strzałem głową zdobył Miroslav Covilo, który 60 sekund później ponownie wpisał się na listę strzelców. Pomocnik przejął wyprowadzaną przez obrońcę piłkę i w pojedynku sam na sam nie dał szans bramkarzowi Cracovii II.

Po zmianie stron w dalszym ciągu zdecydowanie przeważali zawodnicy trenera Podolińskiego i zdołali zdobyć jeszcze dwa gole. Centrę z rzutu rożnego na bramkę zamienił Piotr Polczak, a wynik na 6-0 ustalił Erik Jendrisek.

Mecz trwał 2x35 minut.