Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > III liga
Nowy terminarz III ligi2020-08-03 22:35:00

Świętokrzyski ZPN, prowadzący w tym sezonie rozgrywki III ligi (gr. 4), nie przewidział, że z II ligi spadnie Stal Stalowa Wola i teraz musiał zmienić terminarz...


Zmian jednak będzie więcej, a to w związku z Pucharem Polski. Stal Stalowa Wola gra 9 sierpnia w Częstochowie ze Skrą, więc nie będzie mogła w tym terminie zmierzyć się w lidze z Avią. 15-16 sierpnia w PP mają zaprogramowane mecze: Podhale Nowy Targ (z Pogonią Szczecin), KSZO 1929 Ostrowiec świętokrzyski (z Wisłą Kraków), Orlęta Radzyń Podlaski (z Pogonią Siedlce) oraz ewentualnie Stal SW (jeśli wyeliminuje Skrę, z Lechią Gdańsk) i Sokół Sieniawa (jeśli wygra na Podkarpaciu, ze Stalą Mielec).


Świętokrzyski ZPN jeszcze nie opublikował nowego terminarza, korzystamy z informacji 90minut.pl:


Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Podhale Nowy Targ - pauza

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski

Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa

Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy

Korona II Kielce - ŁKS Łagów

Hetman Zamość - Stal Kraśnik

Chełmianka Chełm - KS Wiązownica

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz

Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg


Kolejka 3 - 12 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ

Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów

KS Wiązownica - Wisłoka Dębica

Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm

ŁKS Łagów - Hetman Zamość

Wisła Puławy - Korona II Kielce

Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska

Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

pauza - Avia Świdnik


Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik

Podlasie Biała Podlaska - pauza

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola

Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II

Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski

Korona II Kielce - Sokół Sieniawa

Hetman Zamość - Wisła Puławy

Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów

Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik

Lewart Lubartów - KS Wiązownica

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty