Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > III liga
Dariusz Marzec już nie pracuje w Kaliszu2019-05-10 23:53:00

Dariusz Marzec przestał w poniedziałek pełnić funkcję pierwszego trenera w KKS-ie Kalisz. Zespół w tym roku wygrał 6 meczów, 2 zremisował i 2 przegrał, w tym ten na szczycie z Lechem II. KKS zajmuje 2. miejsce w tabeli gr. 2 III ligi, ze stratą 3 pkt do rezerwy Kolejorza.


– Chciałem bardzo podziękować kibicom, moim współpracownikom, ludziom oddanym klubowi, pracownikom OSRiR-u za czas spędzony w Kaliszu. Wierzę w to, że KKS będzie wielki! - powiedział Marzec na stronie internetowej KKS 1925.


Marca zastąpił Sławomir Majak, który w swoim CV ma m.in. występy w Zagłębiu Lubin, Hannoverze 96, Widzewie Łódź czy Hansie Rostock. Z ekipą Widzewa występował min. w Lidze Mistrzów. W 1997 roku został wybrany Piłkarzem Roku w Polsce w Plebiscycie Piłki Nożnej. W reprezentacji Polski wystąpił 22 razy. Wywalczył również mistrzostwo Polski z Widzewem Łódź i Puchar Cypru w barwach AS Anorthossis. Trenerem został w 2005, kiedy objął stery w RKS-ie Radomsko. Następnie prowadził Concordię Piotrków Trybunalski, Orlicz Suchedniów, Ceramikę Opoczno, Lechię Tomaszów Mazowiecki, Czarnych Żagań, Calisię Kalisz, Pelikana Niechanowo, Olimpię Zambrów, MKS Ełk, Drwęcę Nowe Miasto Lubawski, Sokół Ostróda, Unię Swarzędz i Sokół Aleksandrów Łódzki. Jako trener Drwęcy wywalczył promocję do wyższej klasy rozgrywkowej wyprzedzając na finiszu rozgrywek ŁKS i Widzew.


kkskalisz.com.pl (Norbert Gałązka), st
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty