Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > III liga
Orlęta rywalem Jaskółek2017-11-17 14:32:00

W sobotę, 18 listopada, o godzinie 13:00 w ramach 17. kolejki rundy jesiennej III ligi (gr. IV) piłkarze Unii Tarnów na własnym stadionie podejmą Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski. Będą to już ostatnie w tym roku piłkarskie emocje na stadionie w Tarnowie-Mościcach.


Drużyna gości w tegorocznych rozgrywkach radzi sobie całkiem dobrze. Po 16 rozegranych do tej pory kolejkach Orlęta zajmują 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Piłkarze prowadzeni przez trenera Dominika Panka zwyciężyli w 7 spotkaniach, 5 razy remisowali i ponieśli 4 porażki. W ostatniej kolejce pokonali Karpaty Krosno 2-1. 


Mając 13 - czyli połowę mniej punktów niż Orlęta piłkarze Unii Tarnów po ostatnim remisie w Wólce Pełkińskiej zajmują 15. miejsce w tabeli. Nad strefą spadkową mają zerową przewagę, gdyż 16. miejsce zajmuje Avia Świdnik - również mająca 13 punktów.


W ubiegłym sezonie najpierw w rundzie jesiennej Unia na własnym stadionie wygrała z Orlętami 2-1 po bramkach Artura Białego i Artura Hebdy. Natomiast w rewanżu na stadionie w Radzyniu Podlaskim to gospodarze pokonali „biało-niebieskich” 3-1. Honorowe trafienie dla Unii zanotował wtedy Krzysztof Wrzosek.


Za piłkarzami trenera Daniela Bartkowskiego bardzo ciężka runda jesienna. Zdobycz punktowa nie satysfakcjonuje żadnego z kibiców tarnowskiej Unii. Mają oni jednak nadzieję, że „Jaskółki” w tym ostatnim meczu pokażą hart ducha i wolę walki.


Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa - obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców. Kasy stadionu będą otwarte od godziny 11:00. 


www.zksunia.tarnow.pl


unia - orleta (1).jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty