Strona główna > Główna środek > III liga
III liga (11): Pewna wygrana Garbarni w Trzebini2016-10-01 15:50:00

W najciekawszym meczu 11. kolejki III ligi lider tabeli - Garbarnia - nadzwyczaj łatwo poradził sobie w Trzebini z MKS-em. Krakowianie już po kwadransie prowadzili 2-0, a sprawę załatwili do przerwy. Przy dwóch trafieniach nie popisał się bramkarz gospodarzy Wróbel, który odbijał futbolówkę przed siebie i tym samym umożliwiał dobitki. Nic zatem dziwnego, że w przerwie nastąpiła zmiana golkipera.

MKS Trzebinia-Siersza - Garbarnia Kraków 0-3 (0-3)

0-1 Karol Kostrubała 2

0-2 Krzysztof Kalemba 14 (karny)

0-3 Tomasz Ogar 45+

Sędziowali: Grzegorz Jabłoński – Maciej Koster, Marcin Ciepły (KS Kraków). Żółte kartki: Sebastian Ołownia – Karol Kostrubała, Łukasz Pietras.

TRZEBINIA: Wróbel (46 K. Pająk) – Sanok, Kalinowski (78 Górka), Ołownia, Niechciał (69 Jagła), Repa, Włodyka, D. Gawęcki, Kowalik, Mizia (69 Domurat), Stanek. Trener: Robert Moskal.

GARBARNIA: Cabaj – Piszczek, Kalemba, Kostrubała (71 Masiuda), Łukasik, Kiebzak (74 Ciesielski), Nieśmiałowski, Pietras, Stokłosa, Górecki (85 Siedlarz), Ogar (87 Kitliński). Trener: Mirosław Hajdo.

NKP Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce 1-0 (0-0)

1-0 Bartłomiej Pająk 65

Sędziowali: Angelika Rosiek - Sławomir Pudło, Adrian Maślanka (KS Brzesko). Żółte kartki: Świerzbiński - Jeziorski, Kidoń.

Zespół Spartakusa po raz pierwszy prowadził Arkadiusz Bilski, który zastąpił Dariusza Kozubka.

Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 2-1 (0-1)

0-1 Przemysław Knapik 17

1-1 Mariusz Gabrych 55

2-1 Zbigniew Dąbek 71

Sędziowali: Szymon Ubożak - Szymon Woźniczka, Krzysztof Piekarski (KS Kielce). Żółta kartka - Mariusz Stępień (Karpaty).

KSZO 1929 Ostrowiec - Cosmos Nowotaniec 1-0 (1-0)

1-0 Łukasz Jamróz 26

Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 (2-0)

1-0 Artur Biały 9

2-0 Artur Hebda 25

2-1 Rafał Borysiuk 50 (karny)

Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz 6-1 (1-0)

1-0 Paweł Giel 42